Dr. Wekerle László (szerk.): Kis-Lexikon egyetemes ismerettár I. Bp., Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Egészvászon kötés, fametszetekkel, gerincén szakadt, kopottas állapot, hiányos.
Ponson Du Terrail: A két Henrik harca. Fordította: Dr. Endre Dénes. Bp., Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, egyik gerince szakadt, többié enyhén sérült.
Ponson Du Terrail: Egy király ifjusága. Fordította: Dr. Endre Dénes. Bp., Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, egyiknek gerince hiányos, többié sérült.
báró Eötvös József: Gondolatok a hátrahagyott kéziratokból. Bp. 1884. Ráth. 480p. Harmadik bővített kiadás. Festett, aranyozott, kiadói, egészvászon kötésben. (Gerinc kissé szakadt)
Eötvös József: -- emlék- és ünnepi beszédei. Második bővített kiadás. Bp., 1886, Ráth Mór. Kiadói, aranyozott, bordázott gerincű, félbőr sorozatkötésben, márványozott lapszélekkel. A bőr kopottas, a gerinc sérült, egyébként jó állapotú
Kempis Tamás: Krisztus követése. Erkölcsi olvasó- és imakönyv. A latin eredetiből magyar protestáns használatra átdolgozta Szeremlei Samu. Második tetemesen javított kiadás. Pest, 1865, Pfeifer Ferdinánd. Félvászon kötés, festett lapszélekkel, jó állapotban.