https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 84

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Hetyey József: Kultúra, erkölcs, irodalom. Kaposvár, 1938 Berzsenyi Társaság. Megjelent 500 példányban
1
12914.

Hetyey József: Kultúra, erkölcs, irodalom. Kaposvár, 1938 Berzsenyi Társaság. Megjelent 500 példányban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Borzsák István: Pálóczi Horváth Ádám lírája Monor, 1919. Popper Ernő. 92p. felvágatlan
1
12915.

Borzsák István: Pálóczi Horváth Ádám lírája Monor, 1919. Popper Ernő. 92p. felvágatlan

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Wekerle László (szerk.): Kis-Lexikon egyetemes ismerettár I. Bp., Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Egészvászon kötés, fametszetekkel, gerincén szakadt, kopottas állapot, hiányos.
1
12916.

Dr. Wekerle László (szerk.): Kis-Lexikon egyetemes ismerettár I. Bp., Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Egészvászon kötés, fametszetekkel, gerincén szakadt, kopottas állapot, hiányos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ponson Du Terrail: A két Henrik harca. Fordította: Dr. Endre Dénes. Bp., Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, egyik gerince szakadt, többié enyhén sérült.
1
12917.

Ponson Du Terrail: A két Henrik harca. Fordította: Dr. Endre Dénes. Bp., Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, egyik gerince szakadt, többié enyhén sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dickens Károly: Dombey és fia I.-V. kötet. Teljes! - fordította Bús Vitéz. Bp., 1874 Franklin. Félbőr kötésben (egy kötet gerincén kisebb szakadás)
1
12918.

Dickens Károly: Dombey és fia I.-V. kötet. Teljes! - fordította Bús Vitéz. Bp., 1874 Franklin. Félbőr kötésben (egy kötet gerincén kisebb szakadás)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ponson Du Terrail: Egy király ifjusága. Fordította: Dr. Endre Dénes. Bp., Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, egyiknek gerince hiányos, többié sérült.
1
12919.

Ponson Du Terrail: Egy király ifjusága. Fordította: Dr. Endre Dénes. Bp., Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, egyiknek gerince hiányos, többié sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezeregyéjszaka meséi. Tizenkét eredeti rajzzal. Bp., Tolnai. Illusztrált, újrakötött, kartonált, kopottas állapot.
1
12920.

Ezeregyéjszaka meséi. Tizenkét eredeti rajzzal. Bp., Tolnai. Illusztrált, újrakötött, kartonált, kopottas állapot.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Békés István: Hazádnak rendületlenül - a magyar nép aranykönyve. Bp., 1955. Művelt nép (kötés elvált)
1
12921.

Békés István: Hazádnak rendületlenül - a magyar nép aranykönyve. Bp., 1955. Művelt nép (kötés elvált)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
báró Eötvös József: Gondolatok a hátrahagyott kéziratokból. Bp. 1884. Ráth. 480p. Harmadik bővített kiadás. Festett, aranyozott, kiadói, egészvászon kötésben. (Gerinc kissé szakadt)
1
12922.

báró Eötvös József: Gondolatok a hátrahagyott kéziratokból. Bp. 1884. Ráth. 480p. Harmadik bővített kiadás. Festett, aranyozott, kiadói, egészvászon kötésben. (Gerinc kissé szakadt)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eötvös József: -- emlék- és ünnepi beszédei. Második bővített kiadás. Bp., 1886, Ráth Mór. Kiadói, aranyozott, bordázott gerincű, félbőr sorozatkötésben, márványozott lapszélekkel. A bőr kopottas, a gerinc sérült, egyébként jó állapotú
1
12923.

Eötvös József: -- emlék- és ünnepi beszédei. Második bővített kiadás. Bp., 1886, Ráth Mór. Kiadói, aranyozott, bordázott gerincű, félbőr sorozatkötésben, márványozott lapszélekkel. A bőr kopottas, a gerinc sérült, egyébként jó állapotú

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 db német nyelvű geometria, kémia, algebra, tankönyv, 1908-1911
1
12924.

3 db német nyelvű geometria, kémia, algebra, tankönyv, 1908-1911

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kempis Tamás: Krisztus követése. Erkölcsi olvasó- és imakönyv. A latin eredetiből magyar protestáns használatra átdolgozta Szeremlei Samu. Második tetemesen javított kiadás. Pest, 1865, Pfeifer Ferdinánd. Félvászon kötés, festett lapszélekkel, jó állapotban.
1
12925.

Kempis Tamás: Krisztus követése. Erkölcsi olvasó- és imakönyv. A latin eredetiből magyar protestáns használatra átdolgozta Szeremlei Samu. Második tetemesen javított kiadás. Pest, 1865, Pfeifer Ferdinánd. Félvászon kötés, festett lapszélekkel, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse