Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 84

12927.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

12928.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Erdélyi Kalendárium (melyet az úrnak 1940. esztendejére barátainak küld az Erdélyi Férfiak Egyesülete.) Bp. 1940, Officina. 31 l. Kiadói, illusztrált papírborítóban
12929.

Rufpreis:
2 000 HUF

12930.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Révai nagy lexikona I.-VI. kötetek Hasonmás kiadás jó állapotban, Szekszárd. 2000 Babits.
12931.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12932.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12933.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Die Heilige Schriften des Alten- un Neuen-Testamentes...Sulzbach, 1869. Seidelschen Buchh. 996+346p. in linen binding
12934.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Marbach, O.,: Am Reissbrete. Handschriftliche Mittheilungen aus den unabhängigen Logen. 6. Jahrgang. Leipzig 1879. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat. Egészvászon kötésben. /  Freemaison magazine in linen binding. 96p.
12935.

Marbach, O.,: Am Reissbrete. Handschriftliche Mittheilungen aus den unabhängigen Logen. 6. Jahrgang. Leipzig 1879. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat. Egészvászon kötésben. /
Freemaison magazine in linen binding. 96p.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fábián Gábor: Cicero összes levelei időrendes sorozatban III-VII. kötet. Pest, 1862, Emich Gusztáv. Kiadói egészvászon kötés (egy újrakötött egészvászon), belsejükben pecséttel, számozással.
12936.

Rufpreis:
10 000 HUF

József Márton: Lexikon trilingue Latino-Hungarico-Germanicum, Pars secunda M-Z Latin-magyar-német szótár II. kötet). Bécs, 1818, Typis Antonii Pichler Typographi. Sérült gerincű félbőr kötés, belsejében aláírással.
12937.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mindszeny József a népbíróság előtt. Bp., 1949 Szikra. (kötés elvált, gerinchiba)
12938.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF