Porzellan

Zahl der Lose: 83

Hollóházi karácsonyi talpas kínáló tál, matricás, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:25 cm
11143.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm/Hand painted Hollóházi porcelain nude,
11144.

Rufpreis:
2 800 HUF

4 db virágmintás teás csésze Hüttl Budapest jelzéssel, és a hozzájuk tartozó 4 tányér, egyik csésze apró hibával.
11145.

Rufpreis:
1 200 HUF

Matricás, jelzett, Alföldi porcelán kávéskészlet, 2 db csészével, 2 db kis tányérral, tejes és kávés kannával.
11146.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1919 Virágokkal, és fedelén rokokó jelenettel díszített, jelzett schorndorfi porcelán szelence díszes bronz zsanérral /  Schorndorf porcelain box with an idyllic scene and floral decoration, bronze hinge, 13,5x10x7,5cm
11147.

cca 1919 Virágokkal, és fedelén rokokó jelenettel díszített, jelzett schorndorfi porcelán szelence díszes bronz zsanérral /
Schorndorf porcelain box with an idyllic scene and floral decoration, bronze hinge, 13,5x10x7,5cm

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

11148.

Rufpreis:
4 000 HUF

11149.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Rosenthal salátás tál, matricás, alján lepattanás, jelzett, m:8 cm, d:26 cm
11150.

Rufpreis:
1 000 HUF

11151.

Rufpreis:
5 000 HUF

PMP Dresden Plaue puttók a kocsival, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm, h:26 cm / PMP Gdr chariot with puttos
11152.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Német fecske, kézzel festet, apró hibával, jelzett, m:17 cm
11153.

Rufpreis:
1 000 HUF

Limited V. Edition olasz kávés csésze és kávés kanál készlet, aranyozott, kézzel festett, jelzett, jó állapotban, eredeti dobozában, füzettel
11154.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF