Porzellan Zahl der Lose: 83
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
772172
11143
198
Hollóházi karácsonyi talpas kínáló tál, matricás, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:25 cm 770259
11144
198
Hollóházi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm/Hand painted Hollóházi porcelain nude, 770276
11145
198
4 db virágmintás teás csésze Hüttl Budapest jelzéssel, és a hozzájuk tartozó 4 tányér, egyik csésze apró hibával. 770161
11146
198
Matricás, jelzett, Alföldi porcelán kávéskészlet, 2 db csészével, 2 db kis tányérral, tejes és kávés kannával.
698567
11147
198
24000
cca 1919 Virágokkal, és fedelén rokokó jelenettel díszített, jelzett schorndorfi porcelán szelence díszes bronz zsanérral / Schorndorf porcelain box with an idyllic scene and floral decoration, bronze hinge, 13,5x10x7,5cm
469917
11148
198
469907
11149
198
770155
11150
198
Rosenthal salátás tál, matricás, alján lepattanás, jelzett, m:8 cm, d:26 cm
772325
11151
198
765521
11152
198
PMP Dresden Plaue puttók a kocsival, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm, h:26 cm / PMP Gdr chariot with puttos 767487
11153
198
Német fecske, kézzel festet, apró hibával, jelzett, m:17 cm 766049
11154
198
Limited V. Edition olasz kávés csésze és kávés kanál készlet, aranyozott, kézzel festett, jelzett, jó állapotban, eredeti dobozában, füzettel Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF