Porzellan Zahl der Lose: 83
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
682982
11119
198
727424
11120
198
Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:14 cm
638334
11121
198
553830
11122
198
Kézzel festett virágokkal díszített jelzett Óherendi porcelán bonbonier / Handpainted Old Herend chinaware bonbonier 11x12 cm 768549
11123
198
150000
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, eozin mázzal, jelzett (körpecsétes CCa 1900), formaszám:5282, apró lepattanások a peremeknél, m:36 cm/ Zsolnay eosin vase 772148
11124
198
Zsolnay pillangó mintás süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, összesen: 7db / Zsolnay cake set
748975
11125
198
Zsolnay 3 db porcelán bögre, matricás, különböző mintával, az egyik sérült, magasság: 9 cm 770957
11126
198
Zsolnay eozin mázas Krisztus falikép, körpecséttel jelzett, hibátlan, 11×9 cm 754581
11127
198
770690
11128
198
Zsolnay virág mintás mini kaspó pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm (2×)/ Zsolnay porcelain mini vase paar 770686
11129
198
Zsolnay virág mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm / Zsolnay porcelain mini vase 770668
11130
198
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm / Zsolnay porcelain vase Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF