Porzellan

Zahl der Lose: 83

11119.

Kézzel festett, Apponyi-mintás, jelzett, Herendi falióra elektromos szerkezettel /
Hand painted Herendi wall clock with electric movement, d: 28cm

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:14 cm
11120.

Rufpreis:
5 000 HUF

11121.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kézzel festett  virágokkal díszített jelzett Óherendi porcelán bonbonier / Handpainted Old Herend chinaware bonbonier 11x12 cm
11122.

Kézzel festett virágokkal díszített jelzett Óherendi porcelán bonbonier /
Handpainted Old Herend chinaware bonbonier 11x12 cm

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, eozin mázzal, jelzett (körpecsétes CCa 1900), formaszám:5282, apró lepattanások a peremeknél, m:36 cm/ Zsolnay eosin vase
11123.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75
17

Zsolnay pillangó mintás süteményes készlet, kézzel festett,  jelzett, összesen: 7db / Zsolnay cake set
11124.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay 3 db porcelán bögre, matricás, különböző mintával, az egyik sérült, magasság: 9 cm
11125.

Rufpreis:
800 HUF

Zsolnay eozin mázas Krisztus falikép, körpecséttel jelzett, hibátlan, 11×9 cm
11126.

Rufpreis:
6 000 HUF

11127.

Zsolnay birkózó medvék (Markup Béla), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm/
Handpainted Zsolnay chinaware figure

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zsolnay virág mintás mini kaspó pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm (2×)/ Zsolnay porcelain mini vase paar
11128.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay virág mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm / Zsolnay porcelain mini vase
11129.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm / Zsolnay porcelain vase
11130.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF