https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Porzellan

Zahl der Lose: 83

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Herendi virágcsokor mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
1
11107.

Herendi virágcsokor mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Herendi csipkebogyó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 cm
1
11108.

Herendi csipkebogyó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Herendi virág mintás hamutartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott aranyozás, d:15 cm
1
11109.

Herendi virág mintás hamutartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott aranyozás, d:15 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi indiai kosár mintás áttört kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm, 22×35 cm
1
11110.

Herendi indiai kosár mintás áttört kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm, 22×35 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Apponyi mintás Herendi porcelán cipőcske. Hibátlan. 10x5 cm
1
11111.

Apponyi mintás Herendi porcelán cipőcske. Hibátlan. 10x5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Gyönyörű kézzel festett virágokkal és levelekkel díszített jelzett Herendi porcelán bonbonier kaméleon alakú fogantyúval hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware bonbonier with chameleon shaped handle in flawless condition 15cm
1
11112.

Gyönyörű kézzel festett virágokkal és levelekkel díszített jelzett Herendi porcelán bonbonier kaméleon alakú fogantyúval hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware bonbonier with chameleon shaped handle in flawless condition 15cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi fehér mázas Beethoven mellszobor, jelzett (mélynyomás), hibátlan, m: 20 cm. / Herendi porcelain bust of Beethoven
1
11113.

Herendi fehér mázas Beethoven mellszobor, jelzett (mélynyomás), hibátlan, m: 20 cm. / Herendi porcelain bust of Beethoven

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Herendi zöld virágos váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm / Herendi vase, flawless condition
1
11114.

Herendi zöld virágos váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm / Herendi vase, flawless condition

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Herendi térdelő akt (Lux Elek), kézzel festett, jelzett (csak mélynyomás, festő), hibátlan, m:35 cm
1
11115.

Herendi térdelő akt (Lux Elek), kézzel festett, jelzett (csak mélynyomás, festő), hibátlan, m:35 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm, h:15 cm
1
11116.

Herendi őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm, h:15 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Apponyi mintás Herendi porcelán váza, hozzávaló hibátlan Apponyi mintás lámpaernyővel, kapcsoló nélkül / Herend chinaware lamp with lampshade 58 cm
1
11117.

Apponyi mintás Herendi porcelán váza, hozzávaló hibátlan Apponyi mintás lámpaernyővel, kapcsoló nélkül / Herend chinaware lamp with lampshade 58 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi virág  mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:14 cm/ Herend Victoria vase in flawless condition
1
11118.

Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:14 cm/ Herend Victoria vase in flawless condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse