https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 83
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
770252
11107
198
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi virágcsokor mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm 770070
11108
198
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi csipkebogyó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 cm 770075
11109
198
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi virág mintás hamutartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott aranyozás, d:15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
768165
11110
198
0
24000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi indiai kosár mintás áttört kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm, 22×35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
769332
11111
198
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Apponyi mintás Herendi porcelán cipőcske. Hibátlan. 10x5 cm 543158
11112
198
0
70000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Gyönyörű kézzel festett virágokkal és levelekkel díszített jelzett Herendi porcelán bonbonier kaméleon alakú fogantyúval hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware bonbonier with chameleon shaped handle in flawless condition 15cm
Das Lot is nicht erreichbar
769521
11113
198
0
12000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi fehér mázas Beethoven mellszobor, jelzett (mélynyomás), hibátlan, m: 20 cm. / Herendi porcelain bust of Beethoven 756905
11114
198
0
6500
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi zöld virágos váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm / Herendi vase, flawless condition 731500
11115
198
0
24000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi térdelő akt (Lux Elek), kézzel festett, jelzett (csak mélynyomás, festő), hibátlan, m:35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
724393
11116
198
0
9500
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm, h:15 cm 716532
11117
198
0
20000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Apponyi mintás Herendi porcelán váza, hozzávaló hibátlan Apponyi mintás lámpaernyővel, kapcsoló nélkül / Herend chinaware lamp with lampshade 58 cm
Das Lot is nicht erreichbar
727409
11118
198
0
6500
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:14 cm/ Herend Victoria vase in flawless condition
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse