Porzellan

Zahl der Lose: 83

Zsolnay virág mintás mini kaspó, jelzett, kézzel festett,  hibátlan, d:10 cm, m:7 cm / Hand painted Zsolnay pot
11131.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay porcelán őz és gidája, kézzel festett, jelzett (pajzs) hibátlan, 8×8 cm / Zsolnay chinaware figure
11132.

Rufpreis:
1 600 HUF

1945 előtt Rózsákkal díszített, aranyozott, matricás, jelzett, pajzspecsétes Zsolnay süteményes készlet: 6db kistányér és egy tálka /  Gold plated pre-war Zsolnay dessert plate set
11133.

1945 előtt Rózsákkal díszített, aranyozott, matricás, jelzett, pajzspecsétes Zsolnay süteményes készlet: 6db kistányér és egy tálka /
Gold plated pre-war Zsolnay dessert plate set

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

12 db Zsolnay tányér, matricás, jelzett, hibátlan
11134.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kézzel festett Zsolnay mini kaspó, jelzett, hibátlan / Hand painted Zsolnay pot d:10 cm, m:7 cm
11135.

Rufpreis:
1 800 HUF

11136.

6db, matricás, aranyozott, jelzett Zsolnay kávéscsésze alátét /
Porcelain coffee saucers

Rufpreis:
1 800 HUF

Szász Endre után Hollóházi porcelán váza, jelzett, matricás, hibátlan / Hollohaza chinaware vase 15 cm
11137.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hollóházi Jurcsák váza, jelzett, matricás, hibátlan, m:24 cm
11138.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Hollóházi süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 38×18 cm, d:17 cm
11139.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hollóházi virágos váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm
11140.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hollóházi "RÁBA KUPA 1985" feliratú egyedi díszváza, jelzett, matricás, apró mázhibával, m:36 cm
11141.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db Hollóházi kis bonbonier, egyiken apró csorba, matricásak, jelzettek, d:8-12 cm/ Hollohaza porcelain candy dish
11142.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF