Porzellan Zahl der Lose: 83
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
770650
11131
198
Zsolnay virág mintás mini kaspó, jelzett, kézzel festett, hibátlan, d:10 cm, m:7 cm / Hand painted Zsolnay pot 770179
11132
198
Zsolnay porcelán őz és gidája, kézzel festett, jelzett (pajzs) hibátlan, 8×8 cm / Zsolnay chinaware figure 698594
11133
198
14000
1945 előtt Rózsákkal díszített, aranyozott, matricás, jelzett, pajzspecsétes Zsolnay süteményes készlet: 6db kistányér és egy tálka / Gold plated pre-war Zsolnay dessert plate set
765735
11134
198
12 db Zsolnay tányér, matricás, jelzett, hibátlan 655283
11135
198
Kézzel festett Zsolnay mini kaspó, jelzett, hibátlan / Hand painted Zsolnay pot d:10 cm, m:7 cm 654855
11136
198
6db, matricás, aranyozott, jelzett Zsolnay kávéscsésze alátét / Porcelain coffee saucers
730532
11137
198
3200
Szász Endre után Hollóházi porcelán váza, jelzett, matricás, hibátlan / Hollohaza chinaware vase 15 cm 769229
11138
198
3400
Hollóházi Jurcsák váza, jelzett, matricás, hibátlan, m:24 cm 756674
11139
198
Hollóházi süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 38×18 cm, d:17 cm 751435
11140
198
3200
Hollóházi virágos váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm 751433
11141
198
Hollóházi "RÁBA KUPA 1985" feliratú egyedi díszváza, jelzett, matricás, apró mázhibával, m:36 cm
640789
11142
198
2 db Hollóházi kis bonbonier, egyiken apró csorba, matricásak, jelzettek, d:8-12 cm/ Hollohaza porcelain candy dish
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF