Porzellan

Zahl der Lose: 83

Japán antik mini váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:9 cm /Japan antique mini vase
11155.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mitológiai jelenettel díszített, matricás, aranyozott, jelzett Victoria porcelán tálka /  Victoria porcelain plate with mythological scene and gold plated decoration, d: 16cm
11156.

Mitológiai jelenettel díszített, matricás, aranyozott, jelzett Victoria porcelán tálka /
Victoria porcelain plate with mythological scene and gold plated decoration, d: 16cm

Rufpreis:
10 000 HUF

Sonesta tea készlet, jelzett, matricás, hibátlan, eredeti dobozában, 38×27 cm
11157.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

11158.

Rufpreis:
4 000 HUF

11159.

XIX. sz. vége: Komédiások. Kézzel festett porcelán figura (alig észrevehető javítással), két kardos jelzéssel /
XIXth century: Comedians. Hand-painted chinaware figure. (with minor repair) 33 cm

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Kézzel festett, német, rokokó porcelán fiú /  Hand painted German porcelain boy in rococo style, 11cm
11160.

Kézzel festett, német, rokokó porcelán fiú /
Hand painted German porcelain boy in rococo style, 11cm

Rufpreis:
800 HUF

11161.

Kézzel festett japán porcelán váza (tetején 1mm-es csorba), kopott, jelzett, /
Hand-painted Japanese porcelain vase (with a very small crack on top) 19 cm

Rufpreis:
2 800 HUF

11162.

Matricás, jelzett, Apulum porcelán teáskanna /
Tea kettle, 23cm

Rufpreis:
800 HUF

11163.

Rufpreis:
800 HUF

Bajor porcelán tálkészlet: Leveses és pecsenyéstálak, bonbonniere, cukortartó
11164.

Rufpreis:
6 000 HUF

Va Bene 6 személyes porcelán kávéskészlet fém állvánnyal /  Va Bene coffee set
11165.

Va Bene 6 személyes porcelán kávéskészlet fém állvánnyal /
Va Bene coffee set

Rufpreis:
800 HUF

Lomonosov boxer kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 cm / Lomonosov russian porcelain boxer dog
11166.

Rufpreis:
1 000 HUF
23

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF