https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 83
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
757085
11155
198
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Japán antik mini váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:9 cm /Japan antique mini vase
Das Lot is nicht erreichbar
698621
11156
198
0
10000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Mitológiai jelenettel díszített, matricás, aranyozott, jelzett Victoria porcelán tálka / Victoria porcelain plate with mythological scene and gold plated decoration, d: 16cm
Das Lot is nicht erreichbar
772341
11157
198
0
4800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Sonesta tea készlet, jelzett, matricás, hibátlan, eredeti dobozában, 38×27 cm 716190
11158
198
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
XX. sz eleje 5 db azonos mintájú, de különböző színű Victoria jelzésű tálka (csészealj) / Victoria chinaware plates d: 10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
536044
11159
198
0
22000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
XIX. sz. vége: Komédiások. Kézzel festett porcelán figura (alig észrevehető javítással), két kardos jelzéssel / XIXth century: Comedians. Hand-painted chinaware figure. (with minor repair) 33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
682991
11160
198
0
800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett, német, rokokó porcelán fiú / Hand painted German porcelain boy in rococo style, 11cm
Das Lot is nicht erreichbar
609459
11161
198
0
2800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett japán porcelán váza (tetején 1mm-es csorba), kopott, jelzett, / Hand-painted Japanese porcelain vase (with a very small crack on top) 19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
654765
11162
198
0
800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Matricás, jelzett, Apulum porcelán teáskanna / Tea kettle, 23cm
Das Lot is nicht erreichbar
640855
11163
198
0
800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Bavaria sorszámozott porcelán kiöntő, jelzett, hibátlan, m:21 cm / Bavaria porcelain spout
Das Lot is nicht erreichbar
527966
11164
198
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Bajor porcelán tálkészlet: Leveses és pecsenyéstálak, bonbonniere, cukortartó 655183
11165
198
0
800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Va Bene 6 személyes porcelán kávéskészlet fém állvánnyal / Va Bene coffee set 770725
11166
198
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Lomonosov boxer kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 cm / Lomonosov russian porcelain boxer dog Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse