Porzellan Zahl der Lose: 83
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
765544
11167
198
Ilmenau német ékszeres dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×9 cm 770172
11168
198
5 db Victoria teáscsésze alj, jelzett, hibátlan, matricás, d:15 cm 747945
11169
198
6 db csehszlovák mokkás csésze és alj, egyiken apró lepattanás, jelzett, aranyozott 747953
11170
198
Seltmann német pöttyös csésze és alj kis tányérral, jelzett, hibátlan
607115
11171
198
Román porcelán kosár, áttört, fonott mintával, matricás, aranyozott széllel, hibátlan, jelzett, d:21 cm, m:7 cm 769955
11172
198
2 db porcelán kávés csésze és 7 db kistányér M-Z-Austria márkajellel.
767550
11173
198
745226
11174
198
Jelzett porcelán tétel, hibátlanok, összesen: 5 db 747963
11175
198
4 db kézzel festett figura, jelzés nélkül, hibátlanok, m:4-9 cm 770152
11176
198
Csehszlovák porcelán tétel: 6 db Thun mélytányér + HC kínálótál, jelzettek, hibátlanok, d:27 cm, d:24 cm
765489
11177
198
Festett porcelán hattyú, apró lepattanásokkal, jelzés nélkül, m:6 cm, h:11 cm 770392
11178
198
Porcelán tétel: csészealjak, mini váza, hibátlanok, jelzettek (2 db Rosenthal), összesen: 5 db Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF