Porzellan

Zahl der Lose: 83

Ilmenau német ékszeres dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×9 cm
11167.

Rufpreis:
2 000 HUF

5 db Victoria teáscsésze alj, jelzett, hibátlan, matricás, d:15 cm
11168.

Rufpreis:
1 000 HUF

6 db csehszlovák mokkás csésze és alj, egyiken apró lepattanás, jelzett, aranyozott
11169.

Rufpreis:
1 000 HUF

Seltmann német pöttyös csésze és alj kis tányérral, jelzett, hibátlan
11170.

Rufpreis:
1 000 HUF

Román porcelán kosár, áttört, fonott mintával, matricás, aranyozott széllel, hibátlan, jelzett, d:21 cm, m:7 cm
11171.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db porcelán kávés csésze és 7 db kistányér M-Z-Austria márkajellel.
11172.

Rufpreis:
1 600 HUF

11173.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzett porcelán tétel, hibátlanok, összesen: 5 db
11174.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 db kézzel festett figura, jelzés nélkül, hibátlanok, m:4-9 cm
11175.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csehszlovák porcelán tétel: 6 db Thun mélytányér + HC kínálótál, jelzettek, hibátlanok, d:27 cm, d:24 cm
11176.

Rufpreis:
1 800 HUF

Festett porcelán hattyú, apró lepattanásokkal, jelzés nélkül, m:6 cm, h:11 cm
11177.

Rufpreis:
800 HUF

Porcelán tétel: csészealjak, mini váza, hibátlanok, jelzettek (2 db Rosenthal), összesen: 5 db
11178.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF