Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 195
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
702352
10078
198
Kecskeméty K. jelzéssel: Hamlet II. Gouache, papír, 29×41 cm 702351
10079
198
Kecskeméty K. jelzéssel: Hamlet I. Gouache, papír, 29×41 cm 771919
10080
198
9500
Kenéz Ágnes (1944-): Hajnali fények. Olaj, farost, jelzett, keretben 70×50 cm
451452
10082
198
Kéméndy Jenő (1860-1925): Balassi Bálint, olaj, furnér, karcolással jelzett, keretben 35x40 cm 765603
10083
198
Kéri Imre (1945-): A rézkarc szépsége. Rézkarc 70/100, papír, jelzett, 30×19 cm 765439
10084
198
Kiss Terézia (1928-): Rózsa és gyümölcs. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 37×29 cm 765435
10085
198
Kiss Mária: Kegyhely. Heliogravür, papír, jelzés nélkül, 22×32 cm
771644
10086
198
Kiss P. jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, 50×70 cm 752511
10087
198
752530
10088
198
Klimaj György (1942-2011): Folyó. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 36×48 cm 766193
10089
198
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Lány a tükörben. Rézkarc, papír, jelzett, 19×14 cm 718637
10090
198
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Áldozat. Rézkarc, papír, jelzett, 6×10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF