Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 195

Kecskeméty K. jelzéssel: Hamlet II. Gouache, papír, 29×41 cm
10078.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kecskeméty K. jelzéssel: Hamlet I. Gouache, papír, 29×41 cm
10079.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kenéz Ágnes (1944-): Hajnali fények. Olaj, farost, jelzett, keretben 70×50 cm
10080.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

10082.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kéri Imre (1945-): A rézkarc szépsége. Rézkarc 70/100, papír, jelzett, 30×19 cm
10083.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kiss Terézia (1928-): Rózsa és gyümölcs. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 37×29 cm
10084.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kiss Mária: Kegyhely. Heliogravür, papír, jelzés nélkül, 22×32 cm
10085.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kiss P. jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, 50×70 cm
10086.

Rufpreis:
10 000 HUF

10087.

Rufpreis:
8 000 HUF

Klimaj György (1942-2011): Folyó. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 36×48 cm
10088.

Rufpreis:
6 000 HUF

10089.

Rufpreis:
3 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Áldozat. Rézkarc, papír, jelzett, 6×10 cm
10090.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF