Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 195
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
750243
10054
198
Joachim Gast jelzéssel: 8 db számozott nyomat épületekről, 28×21 cm
669306
10055
198
713589
10056
198
24000
Győri Zsolt (1968-): Fürdőző lány. Mozaiküveg, fa, jelzés nélkül, keretben 33×45 cm
765455
10057
198
Gy. Molnár István (1933-): Nyárutó. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 18×28 cm 771641
10058
198
Helbing Ferenc (1870-1958):A korona bemutatása. Színezett kőnyomat, papír, restaurált, jelzett a nyomaton, 48×88 cm 699507
10059
198
Herendi Gyula (1926-): Tájkép. Olaj, farost, jelzett, keretben 52×61 cm
699503
10060
198
728699
10061
198
5500
Herman Lipót (1884-1972): Fürdőzők. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×50 cm
741714
10062
198
Hoch István (építész): Utca részlet. Vegyes technika, papír, karton, jelzett, 19×13 cm. 769959
10063
198
Hopp? jelzéssel: Gundel. Rézkarc, papír, paszpartuban 14x13 cm
547654
10064
198
M Horváth István: Női portré, olaj, farost, jelzett, szép keretben, 40×27 cm
770995
10065
198
Ijjász Gyula (1874-1943): Földművelők. Akvarell, papír-farost, jelzett, 36×52 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF