Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 195

Lux Alice (1906-1988): Síremlék vázlatai, skiccei, tanulmányai, kb 30 db
10103.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mindszenthy jelzéssel: Játszó cica. Olaj, karton, antik keretben 35×44 cm
10106.

Rufpreis:
8 000 HUF

Molnár C Pál (1894-1981):Szent György legyőzi a sárkányt. Fametszet, papír, jelzés nélkül,24×16 cm
10107.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mónus jelzéssel: Mosó asszonyok. Olaj, vászon, 58×78 cm
10108.

Rufpreis:
8 000 HUF

N. Mónus Teréz (1948-): Madárka. Olaj, farost, jelzett, 20×30 cm
10109.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nehánszky József (1930-): Korondi házak. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 17×23 cm
10110.

Rufpreis:
1 000 HUF

Németh jelzéssel: Őszi erdő vadásszal. Olaj, vászon, sérült, keretben, 62×30 cm
10111.

Rufpreis:
6 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012):Női fej és írás. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuzva, 27×16 cm
10112.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

10113.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pataki Dénes (1921-1975): Felfedezők. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm
10114.

Rufpreis:
2 000 HUF

10115.

Rufpreis:
800 HUF

10119.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF