Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 195
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
713136
10103
198
Lux Alice (1906-1988): Síremlék vázlatai, skiccei, tanulmányai, kb 30 db
731767
10106
198
Mindszenthy jelzéssel: Játszó cica. Olaj, karton, antik keretben 35×44 cm 768577
10107
198
Molnár C Pál (1894-1981):Szent György legyőzi a sárkányt. Fametszet, papír, jelzés nélkül,24×16 cm 769431
10108
198
Mónus jelzéssel: Mosó asszonyok. Olaj, vászon, 58×78 cm 629876
10109
198
N. Mónus Teréz (1948-): Madárka. Olaj, farost, jelzett, 20×30 cm
765423
10110
198
Nehánszky József (1930-): Korondi házak. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 17×23 cm 765223
10111
198
Németh jelzéssel: Őszi erdő vadásszal. Olaj, vászon, sérült, keretben, 62×30 cm
746051
10112
198
6500
Cs. Németh Miklós (1934-2012):Női fej és írás. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuzva, 27×16 cm 675193
10113
198
675195
10114
198
Pataki Dénes (1921-1975): Felfedezők. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm
676189
10115
198
Pál Gyula (1928): Grafikák. 10 db ofszet mappában. Felesége által ceruzával jelzett. Sorszámozott 85/100. A lapok szélein foltokkal 679836
10119
198
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF