Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 195
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
743244
10157
198
2200
Varga Mátyás (1910-2002):Budapest 1873-1973. Fametszet, papír, jelzett, 9×25 cm
559848
10158
198
726921
10159
198
Varga Vass György:Tájkép. Akvarell. Jelzett. Üvegezett keretben. 50x40 cm
743243
10160
198
4200
Vaszary Gábor (1897-1985): Francia nyelvű karikatura. Tus, papír, jelzett, 10×22 cm 495678
10162
198
Váradi jelzéssel: Női portré, szénrajz 60x43cm
610668
10163
198
4800
M. Vegboom jelzéssel: Holland táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben 52×37 cm
628653
10164
198
14000
765427
10165
198
Vén Zoltán (1941-): Szent Borbála. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 37×23 cm
700560
10166
198
14000
V.I. Lenin 100. Jubileumi album: 17 db rézkarc Leninről ismert művészektől (Hincz, Stettner, Feledy, stb), gyűjtői darab 765456
10167
198
Weisz Zsuzsa (1925-): Horgászhely. Rézkarc, papír, jelzett, 18×29 cm 726917
10168
198
Tina Wood: Formák II. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 90×70 cm
768760
10169
198
Geo Wright jelzéssel: Készülődés falkavadászatra, vegyes technika, 12x18 cm, sérült. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF