Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 195

Varga Mátyás (1910-2002):Budapest 1873-1973. Fametszet, papír, jelzett, 9×25 cm
10157.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10158.

Rufpreis:
800 HUF

Varga Vass György:Tájkép. Akvarell. Jelzett. Üvegezett keretben. 50x40 cm
10159.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vaszary Gábor (1897-1985): Francia nyelvű karikatura. Tus, papír, jelzett, 10×22 cm
10160.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Váradi jelzéssel: Női portré, szénrajz 60x43cm
10162.

Rufpreis:
800 HUF

M. Vegboom jelzéssel: Holland táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben 52×37 cm
10163.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

10164.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Vén Zoltán (1941-): Szent Borbála. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 37×23 cm
10165.

Rufpreis:
1 000 HUF

V.I. Lenin 100. Jubileumi album: 17 db rézkarc Leninről ismert művészektől (Hincz, Stettner, Feledy, stb), gyűjtői darab
10166.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Weisz Zsuzsa (1925-): Horgászhely. Rézkarc, papír, jelzett, 18×29 cm
10167.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tina Wood: Formák II. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 90×70 cm
10168.

Rufpreis:
5 000 HUF

Geo Wright jelzéssel: Készülődés falkavadászatra, vegyes technika, 12x18 cm, sérült.
10169.

Rufpreis:
1 000 HUF
18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF