Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 195

10170.

Rufpreis:
800 HUF

Zalán jelzéssel (1950): Sétáló férfi, nyomat, 10x16 cm.
10171.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Cím nélkül. Olaj, farost, 53x33cm
10172.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10173.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ismeretlen alkotó: Vajda Hunyad vára. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 28×39 cm
10174.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Venezia Riva Schiavoni. Akvatinta, karton, jelzett, 38×28 cm
10175.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, keretben 38×56 cm
10176.

Rufpreis:
2 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női arc. Vegyes technika, karton, 70×50 cm
10177.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Imádkozó. Rézkarc, papír, üvegezett hibás keretben, 23×12 cm
10178.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Olvashatatlan jelzéssel: Matyó pár. Festett selyemkép, üvegezett keretben 20×25 cm
10179.

Rufpreis:
1 200 HUF

10180.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10181.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF