Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 195
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
626801
10170
198
768780
10171
198
Zalán jelzéssel (1950): Sétáló férfi, nyomat, 10x16 cm. 669403
10172
198
Ismeretlen jelzéssel: Cím nélkül. Olaj, farost, 53x33cm
676227
10173
198
765438
10174
198
Ismeretlen alkotó: Vajda Hunyad vára. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 28×39 cm 766032
10175
198
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Venezia Riva Schiavoni. Akvatinta, karton, jelzett, 38×28 cm 645505
10176
198
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, keretben 38×56 cm 767413
10177
198
Olvashatatlan jelzéssel: Női arc. Vegyes technika, karton, 70×50 cm
771635
10178
198
3800
Olvashatatlan jelzéssel: Imádkozó. Rézkarc, papír, üvegezett hibás keretben, 23×12 cm
770980
10179
198
Olvashatatlan jelzéssel: Matyó pár. Festett selyemkép, üvegezett keretben 20×25 cm
677339
10180
198
26000
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, vászon, 80×59 cm
715157
10181
198
9500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF