Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 195
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
765783
10194
198
26000
Jelzés nélkül: Nő piros ruhában. Olaj, karton, román kiviteli pecsét a hátoldalán, 68×51 cm
768777
10195
198
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, fa, 24x18cm 666077
10197
198
Jelzés nélkül: Házikó. Pasztell, papír, üvegezett, jó állapotú fakeretben, 28x33cm
752972
10198
198
Jelzés nélkül: Cirkusz. Olaj, farost, 48×75 cm
737934
10199
198
Jelzés nélkül: Rajzok. Összesen: 6 db
495691
10200
198
Jelzés nélkül: Némaság, szénrajz 60x43cm
503556
10201
198
756684
10202
198
Jelzés nélkül: Női fej. Olaj, farost, sérült, 61×41 cm
679799
10203
198
Jelzés nélkül: Trianon. Vegyes technika, farost, 80×120 cm 765228
10204
198
Jelzés nélkül: Naiv életkép. Olaj, vászon, koszos, 31×44 cm 765242
10205
198
Jelzés nélkül: Lovas a város határnál. Olaj, farost, legyező alakúra vágva, koszos, 34×62 cm 771676
10206
198
Jelzés nélkül: Ház a meredek útnál. Olaj, farost, keretben 41×33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF