Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 195

Jelzés nélkül: Nő piros ruhában. Olaj, karton, román kiviteli pecsét a hátoldalán, 68×51 cm
10194.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, fa, 24x18cm
10195.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Házikó. Pasztell, papír, üvegezett, jó állapotú fakeretben, 28x33cm
10197.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Cirkusz. Olaj, farost, 48×75 cm
10198.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Rajzok. Összesen: 6 db
10199.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Némaság, szénrajz 60x43cm
10200.

Rufpreis:
800 HUF

10201.

Rufpreis:
10 000 HUF

Jelzés nélkül: Női fej. Olaj, farost, sérült, 61×41 cm
10202.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: Trianon. Vegyes technika, farost, 80×120 cm
10203.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Naiv életkép. Olaj, vászon, koszos, 31×44 cm
10204.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Lovas a város határnál. Olaj, farost, legyező alakúra vágva, koszos, 34×62 cm
10205.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Ház a meredek útnál. Olaj, farost, keretben 41×33 cm
10206.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF