Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 195
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
737924
10144
198
Szontagh jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 70×54 cm
756137
10145
198
Szonták jelzéssel: Chili elemző. Olaj, vászon, 39×30 cm 679088
10146
198
679089
10147
198
Toth jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, karton, üvegezett kertben 29×46 cm
679086
10148
198
765781
10149
198
30000
Tóth Imre (1929-2004): Udvar. Olaj, farost, jelzett, 68×70 cm 755087
10150
198
Turcsán Miklós (1944-): Tájkép ketreccel. Olaj, karton, jelzett, újszerű keretben 38×26 cm
730086
10151
198
Túry jelzéssel: Kiváncsi cica. Olaj, vászon, keretben 42×55 cm 669960
10153
198
669957
10154
198
752988
10155
198
Újváry jelzéssel: Csorba-tó. Filc, papír, üvegezett keretben 30×21 cm
752561
10156
198
Vajda jelzéssel: Viharban. Linó, papír, bele firkálva, üvegezett keretben, 20×24 m Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF