Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 195
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
742424
10132
198
24000
764405
10133
198
70000
Schéner Mihály (1923-2009): Tájkép. Olaj, farost, jelzett, újszerű keretben, 50×70 770128
10134
198
50000
Schéner Mihály (1923-2009): Huszárok. Olaj, farost, keretben, 50×70 cm 770126
10135
198
50000
Schéner Mihály (1923-2009): Maskarák. Olaj, farost, keretben, 50×70 cm 765446
10136
198
Scultéty Éva (1917-2001): Romantikus táj. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 14x25 cm 749218
10137
198
4400
Somlai Vilma (1938-2007): Kancsós csendélet. Olaj, farost, jelzés nélkül, keretben, 19×24 cm
749220
10138
198
11000
Somlai Vilma (1938-2007): Házak. Pasztell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 29×39 cm
772614
10139
198
24000
Stekly Gyula (1917-1996): Fekvő női akt. Olaj, vászon, jelzett, 100×70 cm 706866
10140
198
Stettner Béla (1928 - 1984): Birkózó fiúk. Monotípia, papír, jelzett, dedikálással, Üvegezett keretben, 72×53 cm 491561
10141
198
14000
746044
10142
198
11000
Szeift Béla (1944-): Találkozás. Olaj, farost, jelzett, keretben, 24×30 cm 749219
10143
198
11000
Szeift Béla (1944-): Kertben. Akvarell, merített papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF