Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 195

10132.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Schéner Mihály (1923-2009): Tájkép. Olaj, farost, jelzett, újszerű keretben, 50×70
10133.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Schéner Mihály (1923-2009): Huszárok. Olaj, farost, keretben, 50×70 cm
10134.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Schéner Mihály (1923-2009): Maskarák. Olaj, farost, keretben, 50×70 cm
10135.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Scultéty Éva (1917-2001): Romantikus táj. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 14x25 cm
10136.

Rufpreis:
1 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Kancsós csendélet. Olaj, farost, jelzés nélkül, keretben, 19×24 cm
10137.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Somlai Vilma (1938-2007): Házak. Pasztell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 29×39 cm
10138.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Stekly Gyula (1917-1996): Fekvő női akt. Olaj, vászon, jelzett, 100×70 cm
10139.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Stettner Béla (1928 - 1984): Birkózó fiúk. Monotípia, papír, jelzett, dedikálással, Üvegezett keretben, 72×53 cm
10140.

Rufpreis:
8 000 HUF

10141.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szeift Béla (1944-): Találkozás. Olaj, farost, jelzett, keretben, 24×30 cm
10142.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Szeift Béla (1944-): Kertben. Akvarell, merített papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×22 cm
10143.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF