Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 195
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
740316
10182
198
Olvashatatlan jelzéssel: Vogelgezwitscher. Rézkarc, papír, 29×31 cm 654324
10183
198
3800
Olvashatatlan jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, karton, keretben 77×59 cm 755936
10184
198
Olvashatatlan jelzéssel: Látomás az otthonról. Vegyes technika, farost, sérült, keretben 40×70 cm
765218
10185
198
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelmes pár. Vegyes technika, papír, keretben, 16×11 cm
746028
10186
198
5500
Olvashatatlan jelzéssel: Női fej. Olaj, farost, keretben, 45×35 cm
771651
10187
198
4600
Olvashatatlan jelzéssel: Kávézóban. Tempera, selyem-karton, üvegezett keretben, 21×31 cm
742012
10188
198
Jelzés nélkül: Zsuzsanna és a vének. Fametszet, papír, üvegezett keretben 19×13 cm
674460
10189
198
2200
647708
10190
198
766178
10191
198
Jelzés nélkül: Téli erdő napnyugtakor. Gouache, karton, 40×50 cm 724959
10192
198
Jelzés nélkül: Ülő női akt. Olaj, karton, 35×25 cm
737932
10193
198
26000
Jelzés nélkül: Legeltető kislány. Olaj, fémlemez, antik sérült keretben, 58×114 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF