Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 195

Olvashatatlan jelzéssel: Vogelgezwitscher. Rézkarc, papír, 29×31 cm
10182.

Rufpreis:
5 000 HUF

10183.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Olvashatatlan jelzéssel: Látomás az otthonról. Vegyes technika, farost, sérült, keretben 40×70 cm
10184.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Szerelmes pár. Vegyes technika, papír, keretben, 16×11 cm
10185.

Rufpreis:
800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női fej. Olaj, farost, keretben, 45×35 cm
10186.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Olvashatatlan jelzéssel: Kávézóban. Tempera, selyem-karton, üvegezett keretben, 21×31 cm
10187.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Jelzés nélkül: Zsuzsanna és a vének. Fametszet, papír, üvegezett keretben 19×13 cm
10188.

Rufpreis:
1 200 HUF

10189.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10190.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Téli erdő napnyugtakor. Gouache, karton, 40×50 cm
10191.

Rufpreis:
1 800 HUF
15

Jelzés nélkül: Ülő női akt. Olaj, karton, 35×25 cm
10192.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzés nélkül: Legeltető kislány. Olaj, fémlemez, antik sérült keretben, 58×114 cm
10193.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF