Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 195
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
765450
10066
198
Imre István (1950): Ártér. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 23×29 cm 765279
10067
198
Imre István (1950): Fonyód. Rézkarc, papír, jelzett,üvegezett keretben, 29×36 cm 696625
10068
198
2200
Iván Szilárd (1912-1988): Kisfiú az asztalnál. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×10 cm 728973
10069
198
38000
543886
10070
198
22000
Johan Hugó (1890-1951): Fenyőrészlet, akvarell, papír, jelzett a hátoldalán, 32×24 cm. 771645
10071
198
Kádas István (1941-): Háború. Alumínium nyomat 2/9, próbanyomat, papír, foltos, jelzett, 35×45 cm
765442
10072
198
Kádas István (1941-): Kecskemét. Rézkarc, papír, jelzett, 28×39 cm 740295
10073
198
Kárpáty Gyula: Falu határ. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 23×33 cm 696616
10074
198
3200
729724
10075
198
Kádár György (1912-2002): Asztali csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
702355
10076
198
Kecskeméty K 942. jelzéssel: Rómeó és Júlia: Erkély jelenet. Gouache, papír, 29×41 cm 702354
10077
198
Kecskeméty K. jelzéssel: Hamlet IV. Gouache, papír, 29×41 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF