Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 195
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
543344
10013
198
Blahos Rudolf (1917-1986): Fák az útnál, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 35×22 cm
543254
10014
198
Blahos Rudolf (1917-1986): Vége a nyárnak, akvarell, papír, jelzett, 26x41 cm
732960
10015
198
Brassói jelzéssel: Napraforgós csendélet. Olaj, vászon, 70×40 cm 651868
10016
198
Bordás Ferenc (1911-1982): Kora tél. Színezett linómetszet, jelzett, üvegezett keretben, 46x36 cm
768594
10017
198
Boldizsár István (1897-1984): Nagy mosás a tanyán. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×29 cm
767869
10018
198
Bordás Ferenc (1911-1982): Faluvégi séta. Fametszet, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 23×33 cm 767866
10019
198
Bordás Ferenc (1911-1982): Balettozók. Fametszet, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 23×33 cm
767872
10020
198
Bordás Ferenc (1911-1982): Anyák napja. Fametszet, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 23×33 cm
667289
10021
198
F. Borzai jelzéssel: Mediterrán kikötő. Olaj, vászon, nagyméretű díszes aranyozott keretben, 98x78cm 618039
10022
198
360000
Buday György (1907-1990): 25 magyar író és költő portréja. Fametszet, 4/25, jelzett, paszpartuzva, illetve üvegezett keretben. A teljes sorozat egyben, ritkaság (!) 742437
10023
198
Budaváry jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, vászon, antik keretben, 50×70 cm 732968
10024
198
ByJ jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon-karton, üvegezett keretben, 38×26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF