Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 195
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
529339
10038
198
D.M. jelzéssel: Szeretet, vegyes technika, farost, keretben, 32x40cm
529365
10039
198
D.M. jelzéssel: A természetben, olaj, farost, keretben, 36x46cm
756691
10040
198
F.Draeger, V. Dien: Bruges. Színezett rézkarc, papír, jelzett a lemezen, 28×20 cm
746017
10043
198
5500
Edith jelzéssel: Imádkozó asszony. Olaj, vászon, keretben, 24×15 cm
654333
10045
198
765204
10046
198
Eugen jelzéssel: Ablak. Olaj, vászon, 25×35 cm
765247
10047
198
Fabó jelzéssel: Naiv városkép. Olaj, karton, keretben, 30×40 cm 756689
10049
198
5500
FNB jelzéssel: In memoriam II. Litográfia 33/70, papír, üvegezett keretben, 24×20 cm
756688
10050
198
FNB jelzéssel: In memoriam I. Litográfia 28/50, papír, üvegezett keretben, 24×20 cm
745876
10051
198
Fock jelzéssel: Szénabálák, olaj, karton, paszpartuban, fa keretben, 25×43 cm
543981
10052
198
Förk Ernő (1868-1934): Szabadkőműves síremlék (1891), akvarell, papír / Freemason sepulchre, water color 33×24 cm
769233
10053
198
1903 Grafika FW jelzéssel, Lábán Jassy felirattal, üvegezett keretben, 16x10 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF