Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 195

Conrad Gyula (1877-1959): Budavár tornyai. Rézkarc, papír, jelzett, 22×14 cm
10025.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Cságoly Erzsébet (1929-1992): Hegyes vidék. Akvarell, papír-karton, jelzett, üvegezett keretben, 53×67 cm
10026.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Csendes Csaba (1956-): Adria, olaj, vászon, jelzett, szép keretben, 50×70 cm
10027.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Csókfalvy jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, karton, antik keretben 80×110 cm
10028.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Csókfalvy Sándor: Vitorlások. Olaj, vászon, jelzett, antik keretben, 38×48 cm
10029.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Dargay Attila (1926-2009): 3 db jelzés nélküli Vuk fázisrajza, fólia, 26x22 (3×)cm.
10030.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
9

D. Borbély Gizella (1920-1994): Kertvég. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben 52×39 cm
10031.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

D. Borbély Gizella (1920-1994): Szekér. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben 35×50 cm
10032.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Debreceni Bárány jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, kis lyuk a kartonon, antik keretben 80×60 cm
10033.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dévényi János (1956.): Négy elipszis. Akril, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50x40 cm
10035.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10036.

Rufpreis:
6 000 HUF

10037.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF