Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 195
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
698601
10025
198
Conrad Gyula (1877-1959): Budavár tornyai. Rézkarc, papír, jelzett, 22×14 cm 723894
10026
198
Cságoly Erzsébet (1929-1992): Hegyes vidék. Akvarell, papír-karton, jelzett, üvegezett keretben, 53×67 cm 547637
10027
198
Csendes Csaba (1956-): Adria, olaj, vászon, jelzett, szép keretben, 50×70 cm
686033
10028
198
22000
Csókfalvy jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, karton, antik keretben 80×110 cm
770594
10029
198
22000
Csókfalvy Sándor: Vitorlások. Olaj, vászon, jelzett, antik keretben, 38×48 cm
769204
10030
198
Dargay Attila (1926-2009): 3 db jelzés nélküli Vuk fázisrajza, fólia, 26x22 (3×)cm. 749228
10031
198
14000
D. Borbély Gizella (1920-1994): Kertvég. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben 52×39 cm
749223
10032
198
14000
D. Borbély Gizella (1920-1994): Szekér. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben 35×50 cm
728261
10033
198
Debreceni Bárány jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, kis lyuk a kartonon, antik keretben 80×60 cm
445628
10035
198
11000
Dévényi János (1956.): Négy elipszis. Akril, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50x40 cm
494581
10036
198
494578
10037
198
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF