Porzellan

Zahl der Lose: 118

Gúnár, kézzel festett, jelzett Hollóházi figura /  Hand painted figure, 21cm
11177.

Gúnár, kézzel festett, jelzett Hollóházi figura /
Hand painted figure, 21cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Matricás, aranyozott, jelzett Drasche váza /  Little porcelain vase, 10,5cm
11178.

Matricás, aranyozott, jelzett Drasche váza /
Little porcelain vase, 10,5cm

Rufpreis:
1 600 HUF

Aquincumi kisfiú és nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, h:9 cm
11179.

Rufpreis:
800 HUF

11180.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

cca 1950 Ponty formájú, festett, mázas, jelzett, Granit Kőbányai Cserépgyár fajansztál /  Fishermen's plate, 29x24cm
11181.

cca 1950 Ponty formájú, festett, mázas, jelzett, Granit Kőbányai Cserépgyár fajansztál /
Fishermen's plate, 29x24cm

Rufpreis:
1 200 HUF

Matricás, jelzett, Alföldi porcelán kávéskanna /  Coffee jug, 20cm
11182.

Matricás, jelzett, Alföldi porcelán kávéskanna /
Coffee jug, 20cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Kártyalapokkal díszített, jelzett Drasche porcelán fogpiszkálótartó /  Porcelain toothpick box, 6x6cm
11183.

Kártyalapokkal díszített, jelzett Drasche porcelán fogpiszkálótartó /
Porcelain toothpick box, 6x6cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Kobaltkék, jelzett Ens porcelán vázácska /  Cobalt blue Ens vase, 9cm
11184.

Kobaltkék, jelzett Ens porcelán vázácska /
Cobalt blue Ens vase, 9cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Porcelánrózsákkal díszített, aranyozott, jelzett Royal Dux Bohemia vázácska /  Little Royal Dux Bohemia vase decorated with roses and gold plating, 10,5cm
11185.

Porcelánrózsákkal díszített, aranyozott, jelzett Royal Dux Bohemia vázácska /
Little Royal Dux Bohemia vase decorated with roses and gold plating, 10,5cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Francia Sarreguemines fajansz dísztányér, jelzett, hibátlan, 1850-1900 közötti, d:21,5 cm. A dísztányér sorozat a korabeli szerencse játékokat mutatta be a tányér szélén képek is vannak erről, sakk, kocka, kártya, dominó stb. "Le Whist" címmel az egyik ilyet mutatja be ez a nagyon ritka gyűjtői darab. /  cca 1850 Rare fayance plate  depicting gambling in the XIXth century. Chess, cards, domino. Sarreguemines, France.
11186.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1942 Königszelt porcelán szószos tál német birodalmi jelzéssel /  Porcelain sauce bowl from Königszelt with Deutsches Reich mark, 26x17x11cm
11187.

1942 Königszelt porcelán szószos tál német birodalmi jelzéssel /
Porcelain sauce bowl from Königszelt with Deutsches Reich mark, 26x17x11cm

Rufpreis:
12 000 HUF

Lepkék. Jelzett román porcelán figura, hibátlan, kézzel festett, m:12 cm / Porcelain figures
11188.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF