Porzellan Zahl der Lose: 118
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
654827
11177
182
Gúnár, kézzel festett, jelzett Hollóházi figura / Hand painted figure, 21cm
654298
11178
182
Matricás, aranyozott, jelzett Drasche váza / Little porcelain vase, 10,5cm 616922
11179
182
Aquincumi kisfiú és nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, h:9 cm 627917
11180
182
19000
Terebess, zöld kacsás padlóváza, kézzel festett, jelzett, m:60 cm/ Hand painted Terebess porcelain vase
655302
11181
182
cca 1950 Ponty formájú, festett, mázas, jelzett, Granit Kőbányai Cserépgyár fajansztál / Fishermen's plate, 29x24cm 654770
11182
182
Matricás, jelzett, Alföldi porcelán kávéskanna / Coffee jug, 20cm
654851
11183
182
Kártyalapokkal díszített, jelzett Drasche porcelán fogpiszkálótartó / Porcelain toothpick box, 6x6cm
653545
11184
182
Kobaltkék, jelzett Ens porcelán vázácska / Cobalt blue Ens vase, 9cm 653555
11185
182
Porcelánrózsákkal díszített, aranyozott, jelzett Royal Dux Bohemia vázácska / Little Royal Dux Bohemia vase decorated with roses and gold plating, 10,5cm 650000
11186
182
Francia Sarreguemines fajansz dísztányér, jelzett, hibátlan, 1850-1900 közötti, d:21,5 cm. A dísztányér sorozat a korabeli szerencse játékokat mutatta be a tányér szélén képek is vannak erről, sakk, kocka, kártya, dominó stb. "Le Whist" címmel az egyik ilyet mutatja be ez a nagyon ritka gyűjtői darab. / cca 1850 Rare fayance plate depicting gambling in the XIXth century. Chess, cards, domino. Sarreguemines, France. 652320
11187
182
1942 Königszelt porcelán szószos tál német birodalmi jelzéssel / Porcelain sauce bowl from Königszelt with Deutsches Reich mark, 26x17x11cm 652224
11188
182
Lepkék. Jelzett román porcelán figura, hibátlan, kézzel festett, m:12 cm / Porcelain figures
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF