Porzellan

Zahl der Lose: 118

KPM sorszámozott porcelán leveses tál, jelzett, hajszálrepeséssel és a tetején sérüléssel, 34x16x20cm
11202.

Rufpreis:
800 HUF

KPM sorszámozott porcelán kiöntő, jelzett, tetején sérüléssel, m:17 cm
11203.

Rufpreis:
800 HUF

Capodimonte rózsa, kézzel festett, apró lepattanásokkal, jelzett, 6×5 cm
11204.

Rufpreis:
800 HUF

Csehszlovák porcelán kávés készlet. Hiánytalan, jó állapotban
11205.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csészealj 6 db, jelzettek csehszlovák, egyiken lepattanás, d:15 cm
11206.

Rufpreis:
800 HUF

Wagner & Apel Bertram, vándorló fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm
11207.

Rufpreis:
3 000 HUF

11208.

Kézzel festett japán porcelán váza (tetején 1mm-es csorba), kopott, jelzett, /
Hand-painted Japanese porcelain vase (with a very small crack on top) 19 cm

Rufpreis:
6 000 HUF

Epiag DF Deutschland, jelzett, virágokkal díszített teáskanna /  Epiag porcelain tea kettle with floral decoration, 20cm
11209.

Epiag DF Deutschland, jelzett, virágokkal díszített teáskanna /
Epiag porcelain tea kettle with floral decoration, 20cm

Rufpreis:
2 000 HUF

11210.

Matricás, jelzett, Apulum porcelán teáskanna /
Tea kettle, 23cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Páfrányos díszítésű, kézzel festett, jelzett, Gallo Leonardo Fougere porcelán teáskanna /  Gallo Leonardo Fougere hand painted porcelain tea kettle, 25cm
11211.

Páfrányos díszítésű, kézzel festett, jelzett, Gallo Leonardo Fougere porcelán teáskanna /
Gallo Leonardo Fougere hand painted porcelain tea kettle, 25cm

Rufpreis:
2 000 HUF

11212.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Schlegelmilch porcelán tál d: 22 cm
11213.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF