Porzellan Zahl der Lose: 118
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
581356
11202
182
KPM sorszámozott porcelán leveses tál, jelzett, hajszálrepeséssel és a tetején sérüléssel, 34x16x20cm 581357
11203
182
KPM sorszámozott porcelán kiöntő, jelzett, tetején sérüléssel, m:17 cm 628877
11204
182
Capodimonte rózsa, kézzel festett, apró lepattanásokkal, jelzett, 6×5 cm
640603
11205
182
Csehszlovák porcelán kávés készlet. Hiánytalan, jó állapotban
585448
11206
182
Csészealj 6 db, jelzettek csehszlovák, egyiken lepattanás, d:15 cm
626003
11207
182
Wagner & Apel Bertram, vándorló fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm
609459
11208
182
654777
11209
182
Epiag DF Deutschland, jelzett, virágokkal díszített teáskanna / Epiag porcelain tea kettle with floral decoration, 20cm
654765
11210
182
654747
11211
182
Páfrányos díszítésű, kézzel festett, jelzett, Gallo Leonardo Fougere porcelán teáskanna / Gallo Leonardo Fougere hand painted porcelain tea kettle, 25cm 469907
11212
182
24000
629470
11213
182
Schlegelmilch porcelán tál d: 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF