Porzellan Zahl der Lose: 118
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
615350
11116
182
24000
Herendi kézzel festett Viktória mintás porcelán falióra elektromos szerkezettel / Herend handpainted chinaware clock d:28 cm
654126
11117
182
Kézzel festett, jelzett, Herendi pinty figura / Hand painted Herendi finch figure, 7x8x5cm 651068
11118
182
30000
Kézzel festett sorszámozott Viktória mintás jelzett Herendi porcelán füles váza hibátlan állapotban/ Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 33 cm
651067
11119
182
30000
Kézzel festett sorszámozott Viktória mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban/ Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 33 cm
651051
11120
182
19000
Kézzel festett sorszámozott Viktória mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 24 cm
651084
11121
182
28000
Kézzel festett sorszámozott Viktória mintás jelzett Herendi II.oszt. porcelán kaspó hibátlan állapotban/ Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition d:18, m:15 cm
649931
11122
182
2200
Kézzel festett aranyozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán fogpiszkálótartó / Handpainted Herendi chinaware toothpick holder 7cm
649930
11123
182
Viktória-mintás kézzel festett jelzett levél alakú Herendi porcelán tálka / Little hand painted Herendi porcelain plate, 15,5x8,5cm 649898
11124
182
3200
Herendi Viktória mintás szívecskés ékszeres doboz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8×8 cm / Herend porcelain box 569202
11125
182
6db kézzel festett Eton-mintás jelzett Herendi porcelán mély tányér, egyiken apró lepattanás, néhányon hajszálrepedés / Handpainted Herend chinaware plates, very small cracked d:25 cm
581461
11126
182
24000
Herendi Juhász a pulijával, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:20 cm
643532
11127
182
Herendi Rothschild mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm/ Herend porcelain vase Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF