Porzellan

Zahl der Lose: 118

Herendi puttó figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm / Herend porcelain figure, flawless condition
11128.

Rufpreis:
6 000 HUF

11129.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi Apponyi mintás szív alakú, rózsás nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, sérült, h:14 cm, m:12 cm /Handpainted Herend porcelain candy dish
11130.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Apponyi mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:13 cm /Handpainted Herend porcelain bowl
11131.

Herendi Apponyi mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:13 cm
/Handpainted Herend porcelain bowl

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Herendi Indiai kosár mintás leveles kínáló tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, h:26 cm, sz:24 cm /Handpainted Herend porcelain dish
11132.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Herendi Indiai kosár mintás gyertyatartó pár (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm (2×) /Pair of candlesticks, handpainted Herend
11133.

Herendi Indiai kosár mintás gyertyatartó pár (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm (2×)
/Pair of candlesticks, handpainted Herend

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Herendi Indiai kosár mintás kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm, d:11 cm /Handpainted Herend porcelain small pot
11134.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi Indiai kosár mintás áttört kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, d:9 cm /Handpainted Herend porcelain small pot
11135.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Indiai kosár mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm /Handpainted Herend porcelain vase
11136.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Herendi Viktória mintás áttört tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15,5×15 cm/ Handpainted Herend porcelain bowl
11137.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kézzel festett számozott Viktória mintás jelzett Herendi porcelán váza repedéssel / Handpainted numbered Herend chinaware vase with crack 20cm
11138.

Kézzel festett számozott Viktória mintás jelzett Herendi porcelán váza repedéssel /
Handpainted numbered Herend chinaware vase with crack 20cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi BFR mintás bonbonier, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:8 cm, d:12 cm/ Herendi chinaware bonbonier
11139.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF