Porzellan Zahl der Lose: 118
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
638173
11128
182
Herendi puttó figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm / Herend porcelain figure, flawless condition
638334
11129
182
638333
11130
182
Herendi Apponyi mintás szív alakú, rózsás nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, sérült, h:14 cm, m:12 cm /Handpainted Herend porcelain candy dish
638316
11131
182
3200
Herendi Apponyi mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:13 cm /Handpainted Herend porcelain bowl
638464
11132
182
22000
Herendi Indiai kosár mintás leveles kínáló tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, h:26 cm, sz:24 cm /Handpainted Herend porcelain dish
638212
11133
182
22000
Herendi Indiai kosár mintás gyertyatartó pár (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm (2×) /Pair of candlesticks, handpainted Herend
638388
11134
182
Herendi Indiai kosár mintás kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm, d:11 cm /Handpainted Herend porcelain small pot
638376
11135
182
Herendi Indiai kosár mintás áttört kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, d:9 cm /Handpainted Herend porcelain small pot
638343
11136
182
14000
Herendi Indiai kosár mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm /Handpainted Herend porcelain vase
638199
11137
182
14000
Herendi Viktória mintás áttört tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15,5×15 cm/ Handpainted Herend porcelain bowl
553812
11138
182
Kézzel festett számozott Viktória mintás jelzett Herendi porcelán váza repedéssel / Handpainted numbered Herend chinaware vase with crack 20cm
628688
11139
182
Herendi BFR mintás bonbonier, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:8 cm, d:12 cm/ Herendi chinaware bonbonier
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF