Porzellan

Zahl der Lose: 118

Kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán kutya figura / Handpainted Zsolnay chinaware dog figure 7x12cm
11152.

Kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán kutya figura /
Handpainted Zsolnay chinaware dog figure 7x12cm

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Zsolnay kislány a labdával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm / Zsolnay porcelain figure, flawless condition
11153.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kézzel festett Zsolnay ékszeres doboz, jelzett, hibátlan / Hand painted Zsolnay box 11×11 cm
11154.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Zsolnay virágos mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm/ Zsolnay porcelain candlestick
11156.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

11157.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Zsolnay pillangós salátás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, d:25 cm/ Zsolnay porcelain salat bowl
11158.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kézzel festett számozott virágokkal díszített jelzett Zsolnay porcelán váza, a festő "Varjasné." aláírásával, hibátlan állapotban/ Handpainted numbered Zsolnay chinaware vase with the painter's "Varjasné." signature in flawless condition 26cm
11159.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay porcelán őz és gidája, jelzett, hibátlan/ Zsolnay chinaware figure 17×14 cm
11160.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay sárga rózsás kávés készlet, matricás, jelzett, hibátlan /Zsolnay  yellow rose coffee set
11161.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Pillangós-virágos, kézzel festett, aranyozott, jelzett Zsolnay hamutál /  Painted gold plated Zsolnay ashtray, d: 12cm
11162.

Pillangós-virágos, kézzel festett, aranyozott, jelzett Zsolnay hamutál /
Painted gold plated Zsolnay ashtray, d: 12cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Festett, jelzett Zsolnay minikulacs (hibás) /  Painted Zsolnay mini flask (with fault), 7,5cm
11163.

Festett, jelzett Zsolnay minikulacs (hibás) /
Painted Zsolnay mini flask (with fault), 7,5cm

Rufpreis:
1 000 HUF

2db, rózsákkal díszített, pajzspecsétes Zsolnay kávéscsészealj /  Coffee saucers
11164.

2db, rózsákkal díszített, pajzspecsétes Zsolnay kávéscsészealj /
Coffee saucers

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF