Porzellan Zahl der Lose: 118
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
643548
11152
182
3400
Kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán kutya figura / Handpainted Zsolnay chinaware dog figure 7x12cm
638126
11153
182
Zsolnay kislány a labdával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm / Zsolnay porcelain figure, flawless condition
638644
11154
182
3800
Kézzel festett Zsolnay ékszeres doboz, jelzett, hibátlan / Hand painted Zsolnay box 11×11 cm
638649
11156
182
3800
Zsolnay virágos mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm/ Zsolnay porcelain candlestick 638645
11157
182
3800
Kézzel festett Zsolnay ékszeres doboz, jelzett, hibátlan / Hand painted Zsolnay box 11×11 cm 638702
11158
182
Zsolnay pillangós salátás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, d:25 cm/ Zsolnay porcelain salat bowl 628622
11159
182
Kézzel festett számozott virágokkal díszített jelzett Zsolnay porcelán váza, a festő "Varjasné." aláírásával, hibátlan állapotban/ Handpainted numbered Zsolnay chinaware vase with the painter's "Varjasné." signature in flawless condition 26cm 595898
11160
182
Zsolnay porcelán őz és gidája, jelzett, hibátlan/ Zsolnay chinaware figure 17×14 cm
639594
11161
182
17000
Zsolnay sárga rózsás kávés készlet, matricás, jelzett, hibátlan /Zsolnay yellow rose coffee set
654782
11162
182
Pillangós-virágos, kézzel festett, aranyozott, jelzett Zsolnay hamutál / Painted gold plated Zsolnay ashtray, d: 12cm
654791
11163
182
Festett, jelzett Zsolnay minikulacs (hibás) / Painted Zsolnay mini flask (with fault), 7,5cm 638956
11164
182
2db, rózsákkal díszített, pajzspecsétes Zsolnay kávéscsészealj / Coffee saucers Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF