Porzellan

Zahl der Lose: 118

11165.

6db, matricás, aranyozott, jelzett Zsolnay kávéscsésze alátét /
Porcelain coffee saucers

Rufpreis:
3 000 HUF

Zenélő kisfiúk. 2db, kézzel festett, jelzett Hollóházi porcelán figura, egyik sérült /  Boys playing music. Hand painted figures, 14cm
11166.

Zenélő kisfiúk. 2db, kézzel festett, jelzett Hollóházi porcelán figura, egyik sérült /
Boys playing music. Hand painted figures, 14cm

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, d:12 cm / Hollohaza porcelain bonbonier
11167.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi kétágú gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:15 cm / Hollohaza porcelain candelstick
11168.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hollóházi kislány a kutyával, kézzel festett, jelzett, hibátlan,  m:15 cm / Hollohaza porcelain figure
11169.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szász Endre által tervezett aranyozott, jelzett, hibátlan Hollóházi porcelán váza. Arcok sorozat / Faces designed by Endre Szasz Hollóháza chinaware vase 20 cm
11170.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi korsó tétel, "Erzsébet hotel" felirattal, jelzettek, hibátlanok, összesen:3 db, m:15-17 cm / Hollohaza porcelain jug set
11171.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán falitányér / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware plate 24 cm
11172.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kézzel festett, jelzett Hollóházi porcelán sirály pár, hibátlan állapotban / Handpainted Hollóháza chinaware birds in flawless condition  (2)×16 cm
11173.

Kézzel festett, jelzett Hollóházi porcelán sirály pár, hibátlan állapotban /
Handpainted Hollóháza chinaware birds in flawless condition (2)×16 cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Aladdin a szőnyegen, kézzel festett Hollóházi porcelán figura. Minta (!) /  Pattern of the hand painted Hollóházi porcelain figure "Aladdin", 12x10x6cm
11174.

Aladdin a szőnyegen, kézzel festett Hollóházi porcelán figura. Minta (!) /
Pattern of the hand painted Hollóházi porcelain figure "Aladdin", 12x10x6cm

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi, kottából éneklő kislány, kézzel festett, hibátlan, jelzett  /Handpainted  chinaware singer figure 17 cm
11175.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett Hollóházi figura /  Hand painted figure, 18cm
11176.

Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett Hollóházi figura /
Hand painted figure, 18cm

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF