Porzellan Zahl der Lose: 118
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
654855
11165
182
654129
11166
182
Zenélő kisfiúk. 2db, kézzel festett, jelzett Hollóházi porcelán figura, egyik sérült / Boys playing music. Hand painted figures, 14cm 650007
11167
182
Hollóházi porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, d:12 cm / Hollohaza porcelain bonbonier 649969
11168
182
3200
Hollóházi kétágú gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:15 cm / Hollohaza porcelain candelstick
649948
11169
182
Hollóházi kislány a kutyával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm / Hollohaza porcelain figure 650726
11170
182
Szász Endre által tervezett aranyozott, jelzett, hibátlan Hollóházi porcelán váza. Arcok sorozat / Faces designed by Endre Szasz Hollóháza chinaware vase 20 cm 649938
11171
182
Hollóházi korsó tétel, "Erzsébet hotel" felirattal, jelzettek, hibátlanok, összesen:3 db, m:15-17 cm / Hollohaza porcelain jug set 650046
11172
182
Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán falitányér / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware plate 24 cm 595933
11173
182
Kézzel festett, jelzett Hollóházi porcelán sirály pár, hibátlan állapotban / Handpainted Hollóháza chinaware birds in flawless condition (2)×16 cm 599831
11174
182
Aladdin a szőnyegen, kézzel festett Hollóházi porcelán figura. Minta (!) / Pattern of the hand painted Hollóházi porcelain figure "Aladdin", 12x10x6cm
595789
11175
182
Hollóházi, kottából éneklő kislány, kézzel festett, hibátlan, jelzett /Handpainted chinaware singer figure 17 cm
654825
11176
182
Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett Hollóházi figura / Hand painted figure, 18cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF