Porzellan

Zahl der Lose: 118

Lépő hölgy. Jelzett román porcelán figura, sérült hátul, kézzel festett, m:23 cm / Porcelain figure
11189.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kalapos hölgy. Jelzett román porcelán figura, hibátlan, kézzel festett, m:23 cm / Porcelain figure
11190.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csehszlovák jelzett 6 személyes tányér készlet: 6 db mélytányér, 6 db lapostányér, 6 db süteményes-tányér, hibátlanok, jelzettek/ 18 plates, marked on the back D Czechoslovakia
11191.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kézzel festett kínai kis váza, jelzett, hibátlan, m:10 cm / Porcelain vase from China
11192.

Rufpreis:
2 000 HUF

ENS Volkstadt Porzellan rózsás gyertyatartó, apró lepattanások a rózsán és a leveleken/ Flawless chinaware candle-holder 18x20 cm
11193.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kézzel festett rózsás jelzett ENS porcelán bonbonier (apró sérülés a rózsán) / Handpainted  ENS chinaware bonbonier (small fault) 10x13cm
11194.

Kézzel festett rózsás jelzett ENS porcelán bonbonier (apró sérülés a rózsán) /
Handpainted ENS chinaware bonbonier (small fault) 10x13cm

Rufpreis:
1 400 HUF

Kézzel festett rózsás jelzett ENS porcelán nagy bonbonier (apró sérülés a rózsán) / Handpainted  ENS chinaware bonbonier (small fault) 11×20 cm
11195.

Kézzel festett rózsás jelzett ENS porcelán nagy bonbonier (apró sérülés a rózsán) /
Handpainted ENS chinaware bonbonier (small fault) 11×20 cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Német, Weimar echt Kobalt áttört mélytányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:21 cm/ German Weimar plate
11197.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzett, modern japán imari porcelán tál /  Modern Japanese Imari plate, hallmarked, d: 26cm
11198.

Jelzett, modern japán imari porcelán tál /
Modern Japanese Imari plate, hallmarked, d: 26cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Két darab Rosenthal Cupola kávéscsésze eredeti dobozában, kis füzettel, hibátlanok / Porcelain cups in original package
11199.

Két darab Rosenthal Cupola kávéscsésze eredeti dobozában, kis füzettel, hibátlanok /
Porcelain cups in original package

Rufpreis:
5 000 HUF

Lippelsdorf  kisfiú és nyuszik, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm, h:9 cm
11200.

Rufpreis:
800 HUF

Hintón ülő hölgy, jelzett Lippelsdorf, kézzel festett, m:16 cm, h:15 cm
11201.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF