Porzellan Zahl der Lose: 118
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
652115
11189
182
Lépő hölgy. Jelzett román porcelán figura, sérült hátul, kézzel festett, m:23 cm / Porcelain figure
652084
11190
182
Kalapos hölgy. Jelzett román porcelán figura, hibátlan, kézzel festett, m:23 cm / Porcelain figure
649860
11191
182
Csehszlovák jelzett 6 személyes tányér készlet: 6 db mélytányér, 6 db lapostányér, 6 db süteményes-tányér, hibátlanok, jelzettek/ 18 plates, marked on the back D Czechoslovakia 650061
11192
182
Kézzel festett kínai kis váza, jelzett, hibátlan, m:10 cm / Porcelain vase from China 649981
11193
182
ENS Volkstadt Porzellan rózsás gyertyatartó, apró lepattanások a rózsán és a leveleken/ Flawless chinaware candle-holder 18x20 cm
649988
11194
182
Kézzel festett rózsás jelzett ENS porcelán bonbonier (apró sérülés a rózsán) / Handpainted ENS chinaware bonbonier (small fault) 10x13cm 649992
11195
182
Kézzel festett rózsás jelzett ENS porcelán nagy bonbonier (apró sérülés a rózsán) / Handpainted ENS chinaware bonbonier (small fault) 11×20 cm
649891
11197
182
Német, Weimar echt Kobalt áttört mélytányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:21 cm/ German Weimar plate 639267
11198
182
Jelzett, modern japán imari porcelán tál / Modern Japanese Imari plate, hallmarked, d: 26cm
639558
11199
182
Két darab Rosenthal Cupola kávéscsésze eredeti dobozában, kis füzettel, hibátlanok / Porcelain cups in original package 616938
11200
182
Lippelsdorf kisfiú és nyuszik, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm, h:9 cm 585159
11201
182
Hintón ülő hölgy, jelzett Lippelsdorf, kézzel festett, m:16 cm, h:15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF