Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 107

12330.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

May Károly: A sivatagon keresztül I-II.Budapest 1911. Athenaeum. Egész vászon kötésben, pár lap kijár, gerinc ragasztott.
12331.

Rufpreis:
1 000 HUF

Scherer, Georg: Alte und neue Kinderlieder, Fabeln, Sprüche und Räthsel. Mit Bildern nach Originalzeichnungen von C. v. Heidek... Leipzig, Gustav Mayer, 1853. Stuttgart. Erősen megviselt állapotban / severly damaged
12332.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dávid Sándor: Anatómiai szabásrendszer. Bp., 1949, k.n. Félvászon kötésben, illusztrálva
12333.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Hírmondó: Asszonyok és férfiak tüköre - Tanúvallomások a XVII. századból, Magvető Kiadó, 1980, kemény papírkötés
12334.

Rufpreis:
800 HUF

Eredeti Magyar Novellák és Elbeszélések V: Majthényi József. Bp., 1908, Phönix Irodalmi Rt. Kiadói szecessziós egészvászon kötésben Dörner és Heimberg Műintézetéből
12335.

Rufpreis:
1 000 HUF

1909 A Zászlónk c. ifjúsági lap évfolyama 437 képpel. Szép, festett egészvászon kötésben
12336.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12337.

Rufpreis:
1 600 HUF

12338.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Ferenczy Miklós: A Lilla per. Aláírt. Almásneszmély, 1982. Szerzői. Csak 500 pld. (borító félig elvált)
12339.

Rufpreis:
800 HUF

12340.

Rufpreis:
2 000 HUF

Endrődi Sándor: A Magyar Költészet Kincsesháza ép gerinccel, Bp., é.n. Athenaeum .Hibás gerinccel, lapok foltosak
12341.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF