Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
514375
12330
175
50000
607314
12331
175
May Károly: A sivatagon keresztül I-II.Budapest 1911. Athenaeum. Egész vászon kötésben, pár lap kijár, gerinc ragasztott. 607948
12332
175
Scherer, Georg: Alte und neue Kinderlieder, Fabeln, Sprüche und Räthsel. Mit Bildern nach Originalzeichnungen von C. v. Heidek... Leipzig, Gustav Mayer, 1853. Stuttgart. Erősen megviselt állapotban / severly damaged 607335
12333
175
Dávid Sándor: Anatómiai szabásrendszer. Bp., 1949, k.n. Félvászon kötésben, illusztrálva
563541
12334
175
Magyar Hírmondó: Asszonyok és férfiak tüköre - Tanúvallomások a XVII. századból, Magvető Kiadó, 1980, kemény papírkötés
552787
12335
175
Eredeti Magyar Novellák és Elbeszélések V: Majthényi József. Bp., 1908, Phönix Irodalmi Rt. Kiadói szecessziós egészvászon kötésben Dörner és Heimberg Műintézetéből
583388
12336
175
1909 A Zászlónk c. ifjúsági lap évfolyama 437 képpel. Szép, festett egészvászon kötésben
576384
12337
175
534480
12338
175
554648
12339
175
Dr. Ferenczy Miklós: A Lilla per. Aláírt. Almásneszmély, 1982. Szerzői. Csak 500 pld. (borító félig elvált) 332348
12340
175
546972
12341
175
Endrődi Sándor: A Magyar Költészet Kincsesháza ép gerinccel, Bp., é.n. Athenaeum .Hibás gerinccel, lapok foltosak
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF