A magyar általános polgári törvénykönyv tervezete. Második szöveg. Közzéteszi az Igazságügyminisztériumban szervezett állandó bizottság. Bp., 1913, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban
Gombos Albin: Hájas Muki mint Robinson Crusoe. Bp., 1914, "Kis Pajtás" Gyermeklap. Festett egészvászon kötésben, Márton Lajos illusztrációival (gerincen sérült)
Rákosi Jenő: Kis Kelemen története. Bp., [1929], Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly rajzaival, kiadói festett félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban (egy-két lap szakadt)
Jászi Oszkár: Művészet és erkölcs. (Társadalomtudományi Könyvtár) Bp., 1908, Grill Károly. Félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, jó állapotban, ex librisszel
5db háború előtti nyugatos verseskötet: Ady Endre, A Sion-hegy alatt; Babits Mihály, Az istenek halnak az ember él; Juhász Gyula, Szabadkai versek etc.