Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 107

A Pesti Hírlap nagy naptára az 1929. közzönséges évre. Légrády ny. 480p. egészvászon kötésben, hibátlan állapotban
12342.

Rufpreis:
1 000 HUF

A magyar általános polgári törvénykönyv tervezete. Második szöveg. Közzéteszi az Igazságügyminisztériumban szervezett állandó bizottság. Bp., 1913, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban
12343.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pálfalvi Nándor: Esküszöm, hogy hű leszek. Budapest 1990.
12344.

Rufpreis:
800 HUF

Ezer jó tanács. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly 150 rajzával, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
12345.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gombos Albin: Hájas Muki mint Robinson Crusoe. Bp., 1914, "Kis Pajtás" Gyermeklap. Festett egészvászon kötésben, Márton Lajos illusztrációival (gerincen sérült)
12346.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mikszáth Kálmán: Tisztelt Ház. Bp., 1932, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
12347.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rákosi Jenő: Kis Kelemen története. Bp., [1929], Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly rajzaival, kiadói festett félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban (egy-két lap szakadt)
12348.

Rufpreis:
800 HUF

Hatvany Lajos: Feleségek felesége. Petőfi mint vőlegény. Bp., 1919, Pallas. Kiadói papírkötésben, illusztrációkkal, jó állapotban, ex librisszel
12349.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gergely Sándor: Úriszék 1514. Bp., [1948], Athenaeum. Illusztrált papírkötésben, jó állapotban, dedikált
12350.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jászi Oszkár: Művészet és erkölcs. (Társadalomtudományi Könyvtár) Bp., 1908, Grill Károly. Félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, jó állapotban, ex librisszel
12351.

Rufpreis:
1 000 HUF

5db háború előtti nyugatos verseskötet: Ady Endre, A Sion-hegy alatt; Babits Mihály, Az istenek halnak az ember él; Juhász Gyula, Szabadkai versek etc.
12352.

Rufpreis:
1 000 HUF

5db munka Szabédi László (1907-1959) erdélyi magyar költőnek dedikálva: Pais Dezső, A magyar irodalmi nyelv etc.
12353.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF