Szöveggyűjtemény a régi magyar irodalomból I-II. Bp., 1951-1952, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, az egyik kötet kötéstáblája sérült, egyébként jó állapotú
Széchenyi István válogatott munkái II. köt. Bp., é.n., Lampel. Remekírók képes könyvtára Leszik-féle liliomos festett egászvászon kötésben, jó állapotú
Kisfaludy Sándor összes költeményei I. (Remekírók Képes Könyvtára) Magyar művészek rajzaival. Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, szép állapotban
Tóth Kálmán válogatott költeményei. (Remekírók Képes Könyvtára) Bev. Endrődi. Magyar művészek rajzaival. Bp., 1903, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban (az előzéklap sérült, a hátsó kötéstáblán ceruzás firka)
Tolnai: A Műveltség útja I. kötet kiváló állapotban, szétnyitható színes ábrával és rengeteg szöveg közötti képpel, kiadói aranyozott egészvászon kötésben