Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 107

2db verseskötet Tompa László (1883-1964) erdélyi magyar költőnek dedikálva: Üdvözlégy szabadság (Jékely Zoltán aláírásával!), Lovász Pál: Vándorút
12354.

Rufpreis:
1 600 HUF
10

1957 Tűzoltási szemle, kiadja a BM Országos Tűzrendészeti Parancsnokság
12355.

Rufpreis:
1 200 HUF

Világirodalmi antológia I-II. Bp., 1955/1962, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
12356.

Rufpreis:
800 HUF

Szöveggyűjtemény a régi magyar irodalomból I-II. Bp., 1951-1952, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, az egyik kötet kötéstáblája sérült, egyébként jó állapotú
12357.

Rufpreis:
800 HUF

12358.

Rufpreis:
1 000 HUF

12359.

Rufpreis:
1 000 HUF

12360.

Rufpreis:
800 HUF

Ady Endre: Utolsó hajók. Bp., én. Athenaeum. Második kiadás. (Kissé sérült egészvászon kötésben).
12361.

Rufpreis:
1 000 HUF

12362.

Rufpreis:
3 000 HUF

Az egri csillagok: Bornemissza Gergely élete I–II. Budapest. 1909. Singer és Wolfner 3. kiadás
12363.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herczeg Ferenc: Tanulmányok I-II. (Herczeg Ferenc Munkái Gyűjteményes Díszkiadás XXXVIII-XXXIX.) Bp., 1925, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
12364.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mihalik József: Jelentés a múzeumok és könyvtárak orsz. főfelügyelőségének 1911. évi működéséről, Bp. Stephaneum 67p
12365.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF