Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
609063
12270
175
Piday Jenő: A Berlini Olimpia, ahogy mi láttuk. Dedikált! Kellner Jenő. 1937. 609075
12271
175
Arany János kisebb költeményei. I.-II. kötet. Bp., 1891. Ráth Mór. Festett, aranyozott szecessziós egészvászon kötésben. Aranyozott lapszélekkel. Jó állapotban. 607305
12272
175
Vámbéry Ármin: Indiai tündérmesék Az érettebb ifjúság számára Budapest, 1905. Franklin Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. 367p. Ritka! (Kötés egy helyütt belül elvált) 603871
12273
175
Tóth Ferentz: Keresztyén hittudomány, avvagy dogmátika theologia. Győr, 1804, Streibig József betűivel. Korabeli félbőr kötésben (gerinc sérült)
607298
12274
175
A Nibelungok. Fordította Szász Károly. Pest 1869. Kisfaludy Társaság Kiadványa. Egészvászon kötésben, gerincén apró szakadások 603931
12275
175
Rilke, R.M.: Mesék a Jóistenről Fordította: Bartos Zoltán. Bp., 1921. Pán. 200p. Bor Pál hat tollrajzával. Kiadói papírkötésben. Készült 1000 számozott példányban, ez az 756. számú. (Kissé foltos)
590835
12276
175
Dr. Áldor Viktor: A Prostitúció. Bp., Sándor József és tsa. Előzéklap nélkül. 230p.
607307
12277
175
Tissié, Ph.: Az elfáradás és a testgyakorlás Francziáról ford. Csapodi István. 22 ábrával. Bp., 1898. K. M. Természettudományi Társulat. 324 p., Frankl és Werner könyvkötészet Szép példány.
607310
12278
175
May Károly: A vad Kurdisztánon át.Budapest 1911. Athenaeum. Egész vászon kötésben, pár lap kijár 605041
12279
175
Cs. Szabó László: Egy gondolat bánt engemet. Fáy dezsp 12 kőrajzával. Magyar Bibliofil Szövetség 1936. Sérült gerinccel
573103
12280
175
50000
603418
12281
175
Malonyai Dezső: A magyar képírás úttörői. Negyvenkilenc képmelléklettel és négy facsimilével. Bp., 1905, Franklin. 120 p., 49 t. (26 színes), 49 feliratozott hártyapapír, 3 mell. (1 kétlapos). Újrakötve egészvászon kötésben, belső fedlapok hibátlanul visszakötve. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF