Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 107

Piday Jenő: A Berlini Olimpia, ahogy mi láttuk. Dedikált! Kellner Jenő. 1937.
12270.

Rufpreis:
4 000 HUF

Arany János kisebb költeményei. I.-II. kötet. Bp., 1891. Ráth Mór. Festett, aranyozott szecessziós egészvászon kötésben. Aranyozott lapszélekkel. Jó állapotban.
12271.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Vámbéry Ármin: Indiai tündérmesék Az érettebb ifjúság számára Budapest, 1905. Franklin Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. 367p. Ritka! (Kötés egy helyütt belül elvált)
12272.

Vámbéry Ármin: Indiai tündérmesék
Az érettebb ifjúság számára Budapest, 1905. Franklin
Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. 367p. Ritka! (Kötés egy helyütt belül elvált)

Rufpreis:
3 000 HUF

Tóth Ferentz: Keresztyén hittudomány, avvagy dogmátika theologia. Győr, 1804, Streibig József betűivel. Korabeli félbőr kötésben (gerinc sérült)
12273.

Rufpreis:
8 000 HUF

A Nibelungok. Fordította Szász Károly. Pest 1869. Kisfaludy Társaság Kiadványa. Egészvászon kötésben, gerincén apró szakadások
12274.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rilke, R.M.: Mesék a Jóistenről Fordította: Bartos Zoltán. Bp., 1921. Pán. 200p. Bor Pál hat tollrajzával. Kiadói papírkötésben. Készült 1000 számozott példányban, ez az 756. számú. (Kissé foltos)
12275.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dr. Áldor Viktor: A Prostitúció. Bp., Sándor József és tsa. Előzéklap nélkül. 230p.
12276.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tissié, Ph.: Az elfáradás és a testgyakorlás Francziáról ford. Csapodi István. 22 ábrával. Bp., 1898. K. M. Természettudományi Társulat. 324 p., Frankl és Werner könyvkötészet Szép példány.
12277.

Tissié, Ph.: Az elfáradás és a testgyakorlás
Francziáról ford. Csapodi István.
22 ábrával. Bp., 1898. K. M. Természettudományi Társulat. 324 p., Frankl és Werner könyvkötészet Szép példány.

Rufpreis:
3 000 HUF

May Károly: A vad Kurdisztánon át.Budapest 1911. Athenaeum. Egész vászon kötésben, pár lap kijár
12278.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cs. Szabó László: Egy gondolat bánt engemet. Fáy dezsp 12 kőrajzával. Magyar Bibliofil Szövetség 1936. Sérült gerinccel
12279.

Rufpreis:
2 000 HUF

12280.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Malonyai Dezső: A magyar képírás úttörői. Negyvenkilenc képmelléklettel és négy facsimilével. Bp., 1905, Franklin. 120 p., 49 t. (26 színes), 49 feliratozott hártyapapír, 3 mell. (1 kétlapos). Újrakötve egészvászon kötésben, belső fedlapok hibátlanul visszakötve.
12281.

Malonyai Dezső: A magyar képírás úttörői. Negyvenkilenc képmelléklettel és négy facsimilével.
Bp., 1905, Franklin. 120 p., 49 t. (26 színes), 49 feliratozott hártyapapír, 3 mell. (1 kétlapos). Újrakötve egészvászon kötésben, belső fedlapok hibátlanul visszakötve.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF