Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
569069
12366
175
Kommunista könyv tétel: Marx, Lenin, Sztálin, Szikra kiadótól
590670
12367
175
A Pallas nagy lexikona 7. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel. Aranyozott félbőr kötésben
581401
12368
175
Kabos Ede: Az eleven kulcs. Egy szép ördög naplója. Bp., 1905, Pallas. Kissé viseltes kiadói papírkötésben
581418
12369
175
Az Egységes Magyar Gyorsírás Könyvtára. Szerk. Radnai Béla. 1930/24-25., 28-31. sz. Egybekötve félvászon kötésben, ajándékozó címkével
581383
12370
175
Surányi Miklós: Herczeg Ferenc. (Herczeg Ferenc Munkái Gyűjteményes Díszkiadás) Bp., 1925, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
607989
12371
175
Eötvös József összes regényei, Voinovits Géza előszavával. Aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban 503525
12372
175
9500
Magyar Kabaret. Második, tetemesen bővített kiadás. (Kuplék, szatírák, pesti nóták, egyfelvonásosok stb.) Antológia. Összeáll. Hervay Frigyes. Geiger Richard festőművész eredeti rajzaival. Gyoma, 1911. Kner. 394p. Szépen javított egészvászon kötésben
603216
12373
175
4 db Gosztonyi Péter könyv: Föltámadott a tenger... 1956. Légveszély Budapest. Vihar Kelet-Európa felett. Háború van, háború!
603133
12374
175
Testneveléssel kapcsolatos könyv tétel: A nevelő testgyakorlás tanításanyaga 1929. 2db Útmutató (Sportvezető képzés, testnevelő képzés) 1952
603990
12375
175
4db kötet Sík Endre (1891-1978) volt külügyminiszternek dedikálva: Garai Gábor, Kis csodák; Lányi Sarolta, Múlt és jelenidő; Lengyel József, Prenn Ferenc hányatott élete; Barabás Tibor, Három portré 604900
12376
175
Molnár Kálmán Összegyűjtött kisebb tanulmányai és cikkei. II. Háborús emlékek (A tábori ujság). Pécs, 1933, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda, 102p. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF