Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 107

Kommunista könyv tétel: Marx, Lenin, Sztálin, Szikra kiadótól
12366.

Rufpreis:
800 HUF

12367.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kabos Ede: Az eleven kulcs. Egy szép ördög naplója. Bp., 1905, Pallas. Kissé viseltes kiadói papírkötésben
12368.

Rufpreis:
800 HUF

Az Egységes Magyar Gyorsírás Könyvtára. Szerk. Radnai Béla. 1930/24-25., 28-31. sz. Egybekötve félvászon kötésben, ajándékozó címkével
12369.

Rufpreis:
2 000 HUF

Surányi Miklós: Herczeg Ferenc. (Herczeg Ferenc Munkái Gyűjteményes Díszkiadás) Bp., 1925, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
12370.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eötvös József összes regényei, Voinovits Géza előszavával. Aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban
12371.

Rufpreis:
4 000 HUF

Magyar Kabaret. Második, tetemesen bővített kiadás. (Kuplék, szatírák, pesti nóták, egyfelvonásosok stb.) Antológia. Összeáll. Hervay Frigyes. Geiger Richard festőművész eredeti rajzaival. Gyoma, 1911. Kner. 394p. Szépen javított egészvászon kötésben
12372.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

4 db Gosztonyi Péter könyv: Föltámadott a tenger... 1956. Légveszély Budapest. Vihar Kelet-Európa felett. Háború van, háború!
12373.

Rufpreis:
2 000 HUF

Testneveléssel kapcsolatos könyv tétel: A nevelő testgyakorlás tanításanyaga 1929. 2db Útmutató (Sportvezető képzés, testnevelő képzés) 1952
12374.

Rufpreis:
1 000 HUF

4db kötet Sík Endre (1891-1978) volt külügyminiszternek dedikálva: Garai Gábor, Kis csodák; Lányi Sarolta, Múlt és jelenidő; Lengyel József, Prenn Ferenc hányatott élete; Barabás Tibor, Három portré
12375.

Rufpreis:
2 000 HUF

Molnár Kálmán Összegyűjtött kisebb tanulmányai és cikkei. II. Háborús emlékek (A tábori ujság). Pécs, 1933, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda, 102p.
12376.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF