Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
572999
12306
175
A szerszámkészítés kézikönyve. Szerk. Simon Pál. Bp., 1954, Nehézipari Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Kiadói vászonkötésben (a címlapon tollas beírás)
609009
12307
175
Haiman György: A Kner család és a magyar könyvművészet 1882-1944. Bp., 1979, Corvina. Kiadói festett egészvászon kötésben, szövegközti képekkel és színes táblákkal gazdagon illusztrált
609001
12308
175
Dr. Edvi Illés Károly: A büntetőtörvénykönyv magyarázata I-II. Bp., 1894, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, jó állapotban (gerincen kis kopások) 608662
12309
175
2200
Egy ládányi (20db) érdekes könyvtétel utazás témában
608666
12310
175
19db-os szépirodalmi könyvtétel
608667
12311
175
Ládányi könyvtétel 24db verseskötettel 608669
12312
175
Ládányi könyvtétel 18db szépirodalmi kötettel
608671
12313
175
Ládányi könyvtétel 18db verseskötettel
608677
12314
175
2200
Ládányi könyvtétel 20db, művészek életével foglalkozó kötettel 608675
12315
175
Ládányi könyvtétel 21db szépirodalmi kötettel
608679
12316
175
Ládányi könyvtétel 15db prózakötettel
608680
12317
175
Ládányi könyvtétel 21db vegyes témájú kötettel Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF