Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 107

A szerszámkészítés kézikönyve. Szerk. Simon Pál. Bp., 1954, Nehézipari Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Kiadói vászonkötésben (a címlapon tollas beírás)
12306.

Rufpreis:
1 600 HUF

Haiman György: A Kner család és a magyar könyvművészet 1882-1944. Bp., 1979, Corvina. Kiadói festett egészvászon kötésben, szövegközti képekkel és színes táblákkal gazdagon illusztrált
12307.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Edvi Illés Károly: A büntetőtörvénykönyv magyarázata I-II. Bp., 1894, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, jó állapotban (gerincen kis kopások)
12308.

Rufpreis:
2 000 HUF

Egy ládányi (20db) érdekes könyvtétel utazás témában
12309.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19db-os szépirodalmi könyvtétel
12310.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ládányi könyvtétel 24db verseskötettel
12311.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ládányi könyvtétel 18db szépirodalmi kötettel
12312.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ládányi könyvtétel 18db verseskötettel
12313.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ládányi könyvtétel 20db, művészek életével foglalkozó kötettel
12314.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ládányi könyvtétel 21db szépirodalmi kötettel
12315.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ládányi könyvtétel 15db prózakötettel
12316.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ládányi könyvtétel 21db vegyes témájú kötettel
12317.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF