Porzellan

Zahl der Lose: 160

Pajzspecsétes háború előtti 6 személyes Zsolnay étkészlet. 3-féle tányér, 3 húsos és süteményes tál, levesestál sótartó, kiöntő. Mind hibátlan állapotban! /  Vintage pre-war Zsolnay chinaware set of 6 with bowls. Flawless!
11172.

Pajzspecsétes háború előtti 6 személyes Zsolnay étkészlet. 3-féle tányér, 3 húsos és süteményes tál, levesestál sótartó, kiöntő. Mind hibátlan állapotban! /
Vintage pre-war Zsolnay chinaware set of 6 with bowls. Flawless!

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zsolnay eozin mázas mécsestartó / Candle holder with eosin cover 10cm
11173.

Zsolnay eozin mázas mécsestartó /
Candle holder with eosin cover 10cm

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11174.

Rufpreis:
1 800 HUF

11175.

Rufpreis:
5 400 HUF
14,63
16,88

20 darabos apró virágokkal díszített sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán étkészlet: 1db pecsenyés, 1db szószos, 1db salátás, 1db tálaló, 5db mély-, 5db lapos- és 4db kistányér / Numbered Zsolnay dining set
11176.

20 darabos apró virágokkal díszített sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán étkészlet: 1db pecsenyés, 1db szószos, 1db salátás, 1db tálaló, 5db mély-, 5db lapos- és 4db kistányér /
Numbered Zsolnay dining set

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kézzel festett aranyozott sorszámozott boglárkákkal díszített jelzett Zsolnay porcelán tál hibátlan állapotban / Handpainted golded numbered Zsolnay chinaware bowl in flawless condition d:12,5cm
11177.

Kézzel festett aranyozott sorszámozott boglárkákkal díszített jelzett Zsolnay porcelán tál hibátlan állapotban /
Handpainted golded numbered Zsolnay chinaware bowl in flawless condition d:12,5cm

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kézzel festett aranyozott sorszámozott boglárkákkal díszített jelzett Zsolnay porcelán paradicsomtál hibátlan állapotban / Handpainted golded numbered Zsolnay chinaware bowl in flawless condition 12x7cm
11178.

Kézzel festett aranyozott sorszámozott boglárkákkal díszített jelzett Zsolnay porcelán paradicsomtál hibátlan állapotban /
Handpainted golded numbered Zsolnay chinaware bowl in flawless condition 12x7cm

Rufpreis:
5 000 HUF

Háború előtti aranyozott szélű Zsolnay étkészlet rész 11 db tányér, 5 tál
11179.

Rufpreis:
5 000 HUF

11180.

Kézzel festett eosin mázas jelzett Zsolnay porcelán dzsámi apró javítható hibával /
Handpainted Zsolnay chinaware mosque with esoin cover (small fault) 14cm

Rufpreis:
10 000 HUF

Szolidan aranyozott jelzett Zsolnay porcelán szószos tál / Gold plated Zsolnay chinaware sauce bowl 22x13x8cm
11181.

Szolidan aranyozott jelzett Zsolnay porcelán szószos tál /
Gold plated Zsolnay chinaware sauce bowl 22x13x8cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett Zsolnay eozin mázas porcelán tál kígyóval és rákkal /  Zsolnay Chinaware jug with eozen cover d:18cm
11182.

Jelzett Zsolnay eozin mázas porcelán tál kígyóval és rákkal /
Zsolnay Chinaware jug with eozen cover d:18cm

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1930 Komplett 6 személyes, virágmintás pajzspecsétes Zsolnay étkészlet, teás és kávés készlettel nagy tálakkal, leveses tállal. Hiánytalan, jó állapotban! /  cca 1930 Complete set of Zsolnay chinaware dish-set. Set of six with tea- and coffe-set
11183.

cca 1930 Komplett 6 személyes, virágmintás pajzspecsétes Zsolnay étkészlet, teás és kávés készlettel nagy tálakkal, leveses tállal. Hiánytalan, jó állapotban! /
cca 1930 Complete set of Zsolnay chinaware dish-set. Set of six with tea- and coffe-set

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF