Porzellan Zahl der Lose: 160
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
514554
11172
169
40000
Pajzspecsétes háború előtti 6 személyes Zsolnay étkészlet. 3-féle tányér, 3 húsos és süteményes tál, levesestál sótartó, kiöntő. Mind hibátlan állapotban! / Vintage pre-war Zsolnay chinaware set of 6 with bowls. Flawless!
506021
11173
169
Zsolnay eozin mázas mécsestartó / Candle holder with eosin cover 10cm
451383
11174
169
383875
11175
169
5400
504283
11176
169
20 darabos apró virágokkal díszített sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán étkészlet: 1db pecsenyés, 1db szószos, 1db salátás, 1db tálaló, 5db mély-, 5db lapos- és 4db kistányér / Numbered Zsolnay dining set 543074
11177
169
3200
Kézzel festett aranyozott sorszámozott boglárkákkal díszített jelzett Zsolnay porcelán tál hibátlan állapotban / Handpainted golded numbered Zsolnay chinaware bowl in flawless condition d:12,5cm
543070
11178
169
Kézzel festett aranyozott sorszámozott boglárkákkal díszített jelzett Zsolnay porcelán paradicsomtál hibátlan állapotban / Handpainted golded numbered Zsolnay chinaware bowl in flawless condition 12x7cm
542317
11179
169
Háború előtti aranyozott szélű Zsolnay étkészlet rész 11 db tányér, 5 tál 525932
11180
169
526106
11181
169
Szolidan aranyozott jelzett Zsolnay porcelán szószos tál / Gold plated Zsolnay chinaware sauce bowl 22x13x8cm
510265
11182
169
Jelzett Zsolnay eozin mázas porcelán tál kígyóval és rákkal / Zsolnay Chinaware jug with eozen cover d:18cm
503341
11183
169
60000
cca 1930 Komplett 6 személyes, virágmintás pajzspecsétes Zsolnay étkészlet, teás és kávés készlettel nagy tálakkal, leveses tállal. Hiánytalan, jó állapotban! / cca 1930 Complete set of Zsolnay chinaware dish-set. Set of six with tea- and coffe-set Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF