Porzellan Zahl der Lose: 160
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
526148
11148
169
Kézzel festett, sorszámozott, levél formájú, rózsás, jelzett Herendi porcelán bonbonier apró hibával / Handpainted numbered Herend chinaware bonbonier with rose (small fault) 12x12x14cm 525920
11149
169
3200
Kézzel festett sorszámozott Eton-mintás jelzett Herendi porcelán tálka hajszálrepedéssel / Handpainted numbered Herend chinaware bowl with small crack d:17cm
543001
11150
169
Kézzel festett Nanking bouquet-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 7cm
543063
11151
169
Kézzel festett sorszámozott jelzett Herendi porcelán tölgyfa levél makkal hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herendi chinaware oak leaf with acorn 15x7cm
542986
11152
169
Kézzel festett Bouquet de tulipe-mintás jelzett Herendi fonott porcelán kosár hibátlan állapotban / Handpainted Herendi chinaware basket in flawless condition d:12cm
542933
11153
169
Kézzel festett sorszámozott Bouquet de fruits-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 18cm
508553
11154
169
Kézzel festett Boquet de Herend-mintás sorszámozott jelzett Herendi porcelán fogpiszkálótartó / Handpainted Herendi chinaware toothpick holder 7cm
508776
11155
169
Kézzel festett és aranyozott sorszámozott Viktória-mintás áttört jelzett Herendi porcelán kosárka virágokkal, apró lepattogzásokkal / Handpainted handgolded numbered Herendi chinaware basket with small faults 15x4cm
497439
11156
169
546985
11157
169
Kézzel festett Herendi jelzett porcelán pinty, hibátlan állapotban, magassága: 6 cm / Handpainted Herendi chianware figure in flawless condition 535796
11158
169
Kézzel festett, virágmotívumokkal díszített jelzett Herendi porcelán vázácska / Tiny hand-painted Herendi porcelain vase with floral decoration 6,5cm
536048
11159
169
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF