Porzellan

Zahl der Lose: 160

Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán hamutál / Handpainted numbered Herendi chinaware ashtray 13,5x9cm
11160.

Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán hamutál /
Handpainted numbered Herendi chinaware ashtray 13,5x9cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott Fleurs de Indes vertes mintájú jelzett herendi váza hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware vase in flawless condition 25cm
11161.

Kézzel festett sorszámozott Fleurs de Indes vertes mintájú jelzett herendi váza hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware vase in flawless condition 25cm

Rufpreis:
12 000 HUF

~1930 Kézzel festett virágmintás jelzett Herendi porcelán fűszertartó hibátlan állapotban / Handpainted Herend chinaware spice holder in flawless condition 10x6cm
11162.

~1930 Kézzel festett virágmintás jelzett Herendi porcelán fűszertartó hibátlan állapotban /
Handpainted Herend chinaware spice holder in flawless condition 10x6cm

Rufpreis:
3 000 HUF

11163.

Kézzel aranyozott áttört jelzett Herendi porcelán mécsestartó hibátlan állapotban /
Handgolded Herend chinaware candle holder in flawless condition 15cm

Rufpreis:
8 000 HUF

11164.

~1950 Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware vase in flawless condition 13cm

Rufpreis:
8 000 HUF

Kézzel festett Nanking bouquet-mintás jelzett Herendi porcelán leveses tál rózsákkal és citrom alakú fogantyúval (a rózsákon apró lepattogzások) / Handpainted Herend chinaware soup bowl with roses and lemon shaped handle (small faults in the roses) 24x29cm
11165.

Kézzel festett Nanking bouquet-mintás jelzett Herendi porcelán leveses tál rózsákkal és citrom alakú fogantyúval (a rózsákon apró lepattogzások) /
Handpainted Herend chinaware soup bowl with roses and lemon shaped handle (small faults in the roses) 24x29cm

Rufpreis:
12 000 HUF

11166.

Rufpreis:
1 000 HUF

6db apró virággal díszített jelzett Zsolnay porcelán szódabikarbónás tányér kissé kopottas állapotban d:6,5cm
11167.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11168.

Jelzett Zsolnay eozin mázas kút figura /
Zsolnay chinaware figure with eozen cover 14cm

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Zsolnay korsó, Fürtös György jelzéssel, pirogránit, hibátlan, m:16 cm, d:9 cm, kb 0,7 liter
11169.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay cica, hibátlan, jelzett, h:10 cm
11170.

Rufpreis:
800 HUF

Kézzel festett 6 személyes Zsolnay süteményes készlet 6 tányér + tál eredeti dobozában / Set of beautiful Zsolnay chinaware cake-dish in original box
11171.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF