Porzellan Zahl der Lose: 160
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
539506
11160
169
Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán hamutál / Handpainted numbered Herendi chinaware ashtray 13,5x9cm
535606
11161
169
Kézzel festett sorszámozott Fleurs de Indes vertes mintájú jelzett herendi váza hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware vase in flawless condition 25cm
535615
11162
169
~1930 Kézzel festett virágmintás jelzett Herendi porcelán fűszertartó hibátlan állapotban / Handpainted Herend chinaware spice holder in flawless condition 10x6cm
535659
11163
169
535707
11164
169
535810
11165
169
Kézzel festett Nanking bouquet-mintás jelzett Herendi porcelán leveses tál rózsákkal és citrom alakú fogantyúval (a rózsákon apró lepattogzások) / Handpainted Herend chinaware soup bowl with roses and lemon shaped handle (small faults in the roses) 24x29cm 383911
11166
169
Zsolnay jelzéssel ellátott virágokkal díszített porcelán tál hajszálrepedésekkel / Zsolnay chinaware with small crack 38x27 cm 518674
11167
169
6db apró virággal díszített jelzett Zsolnay porcelán szódabikarbónás tányér kissé kopottas állapotban d:6,5cm 497423
11168
169
4600
568486
11169
169
Zsolnay korsó, Fürtös György jelzéssel, pirogránit, hibátlan, m:16 cm, d:9 cm, kb 0,7 liter
570616
11170
169
Zsolnay cica, hibátlan, jelzett, h:10 cm 568102
11171
169
30000
Kézzel festett 6 személyes Zsolnay süteményes készlet 6 tányér + tál eredeti dobozában / Set of beautiful Zsolnay chinaware cake-dish in original box Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF