Porzellan Zahl der Lose: 160
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
557064
11293
169
4400
Cca 1910 kézzel festett leveses tál, sorszámozott, hibátlan, jelzés nélkül /Handpainted chinaware soup bowl 23×35 cm
557065
11294
169
3400
Cca XIX sz.v. kézzel festett füles kínálótál, sorszámozott, hibátlan, jelzett, kopottas festés/ Hand-painted little plate 13×29 cm
543752
11295
169
Vegyes porcelán tétel jobb darabokkal, benne Herendi cipőcske, Zsolnay salátástál, Hollóházi porcelán kulacs, K.M.(Kovács Margit múzeumi replika) szignós bokály, bécsi kancsó, összesen 8db
557111
11296
169
Díszes ónfedelű, matricás nagy sörös kupa, Munkácsy Honfoglalás című képével / Beer pitcher with tin cover 24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF