Porzellan

Zahl der Lose: 160

Áttört bécsi rózsás kínálótál, hibátlan, jelzés nélkül, matricás, hossza 31 cm,
11244.

Rufpreis:
800 HUF

11245.

Rufpreis:
5 000 HUF

Royal Earthenware jubileumi tányér a királynő tiszteletére 1952-1977, jelzett, kissé kopott, d:22 cm /  Royal Earthenware commemorative plate of Queen Elizabeth II's Silver Jubilee 1952-1977
11246.

Rufpreis:
2 000 HUF

11247.

Rufpreis:
6 000 HUF

Két darab matricás tányér, egyik jelzett Schönwald d: 25 cm
11248.

Rufpreis:
800 HUF

Virágmintás festett, jelzett, számozott brazil porcelán poháralátét-szett tartóval /  Brazilian painted porcelain coasters with case
11249.

Virágmintás festett, jelzett, számozott brazil porcelán poháralátét-szett tartóval /
Brazilian painted porcelain coasters with case

Rufpreis:
800 HUF

Spanyol dísztányér, Sevillarte 24K arany díszítéssel, jelzett, d:15
11250.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Bajor porcelán tálkészlet: Leveses és pecsenyéstálak, bonbonniere, cukortartó
11251.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lipcse címerével díszített jelzés nélküli porcelán bonbonier a belsején (nem látható helyen) sérült / Chinaware bonbonier damaged inside 14cm
11252.

Lipcse címerével díszített jelzés nélküli porcelán bonbonier a belsején (nem látható helyen) sérült /
Chinaware bonbonier damaged inside 14cm

Rufpreis:
800 HUF

Régi német porcelán urna igazi kobalt festéssel hibátlan állapotban / German chinaware urn with genuin cobalt painting in flawless condition 32cm
11253.

Régi német porcelán urna igazi kobalt festéssel hibátlan állapotban /
German chinaware urn with genuin cobalt painting in flawless condition 32cm

Rufpreis:
4 000 HUF

3db svájci porcelán tál és tányér / Swiss chinaware bowls and plates
11254.

Rufpreis:
2 000 HUF

6 személyes aranyozott Bernadotte porcelán mokkás készlet / Chinaware coffee set
11255.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF