Porzellan Zahl der Lose: 160
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
556488
11244
169
Áttört bécsi rózsás kínálótál, hibátlan, jelzés nélkül, matricás, hossza 31 cm,
557572
11245
169
557599
11246
169
Royal Earthenware jubileumi tányér a királynő tiszteletére 1952-1977, jelzett, kissé kopott, d:22 cm / Royal Earthenware commemorative plate of Queen Elizabeth II's Silver Jubilee 1952-1977 557113
11247
169
568899
11248
169
Két darab matricás tányér, egyik jelzett Schönwald d: 25 cm
551406
11249
169
Virágmintás festett, jelzett, számozott brazil porcelán poháralátét-szett tartóval / Brazilian painted porcelain coasters with case
571000
11250
169
1500
Spanyol dísztányér, Sevillarte 24K arany díszítéssel, jelzett, d:15 527966
11251
169
Bajor porcelán tálkészlet: Leveses és pecsenyéstálak, bonbonniere, cukortartó
554719
11252
169
Lipcse címerével díszített jelzés nélküli porcelán bonbonier a belsején (nem látható helyen) sérült / Chinaware bonbonier damaged inside 14cm
524450
11253
169
Régi német porcelán urna igazi kobalt festéssel hibátlan állapotban / German chinaware urn with genuin cobalt painting in flawless condition 32cm 484956
11254
169
3db svájci porcelán tál és tányér / Swiss chinaware bowls and plates
442315
11255
169
6 személyes aranyozott Bernadotte porcelán mokkás készlet / Chinaware coffee set Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF