Porzellan Zahl der Lose: 160
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
566525
11256
169
Figyelő oroszlán, csehszlovák porcelán, jelzett, h:23 cm, m: 12 cm 535710
11257
169
Lovat ábrázoló kézzel festett iparművész porcelán figura / Chinaware horse figure 19cm
534974
11258
169
cca 1920 6 személyes porcelán teáskészlet, egy csésze hiányzik / Porcelain tea set (one cup missing)
536770
11259
169
Kínai jelzéssel ellátott porcelán műzlis tányér / Chinaware carael bowl with Chinese mark 12x6cm 526434
11260
169
3db kézzel festett jelzett porcelán kutya figura / Handpainted chinaware dog figures 6cm 465576
11261
169
3db gyöngyház festésű porcelán asztali dísz (apró sérülések)
498235
11262
169
22000
Kézzel festett aranyozott jelzés nélküli sorszámozott porcelán hölgy figura rózsákkal hibátlan állapotban/ Handpainted numbered chinaware figure in flawless condition 22x25cm
447870
11263
169
6 személyes komplett porcelán kávéskészlet / Porcelain coffee set, complete 498689
11264
169
Jelzés nélküli porcelán akt szobor / Chinaware nude sculpture 28cm 484181
11265
169
Szolídan aranyozott, matricás porcelán bonbonier / Chinaware bonbonier 10x6x7cm
492754
11266
169
XX. század elejéből származó nagyméretű porcelán kancsó javított csőrrel / Chinaware jug (repaired) 32cm
491486
11267
169
Festett porcelán-fajansz asztali lámpa / Porcellain-fayance table-lamp 28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF