https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 160
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
544900
11136
169
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzett, sorszámozott Herendi porcelán Lenin büszt / Herendi porcelain bust of Lenin 17cm 554751
11137
169
0
2500
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2db szőlőfürtökkel díszített jelzett Herendi porcelán mélytányér (repedt) / 2 pcs of Herend chinaware soup plate (craked)
Das Lot is nicht erreichbar
566656
11138
169
0
1800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi mokkás csésze + alj, csésze 7 cm átmérőjű 4,2 cm magas, tányér d:11, hibátlan 569202
11139
169
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
6db kézzel festett Eton-mintás jelzett Herendi porcelán mély tányér, egyiken apró lepattanás, néhányon hajszálrepedés / Handpainted Herend chinaware plates, very small cracked d:25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
559590
11140
169
0
14000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi fehér Mozart mellszobor, talpán benyomott formaszám és HEREND jelzés, hibátlan, m: 20,5 cm. / Herendi porcelain bust of Mozart
Das Lot is nicht erreichbar
518677
11141
169
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett sorszámozott jelzett Tertia porcelán kaspó / Handpainted numbered Tertia chinaware pot 15cm d: 17cm
Das Lot is nicht erreichbar
525739
11142
169
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban / Handpainted Herend chinaware vase in flawless condition 12cm
Das Lot is nicht erreichbar
547011
11143
169
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett Herendi jelzett porcelán őzike hibátlan állapotban, magassága: 7 cm / Handpainted Herendi chianware figure in flawless condition 546998
11144
169
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett Herendi jelzett porcelán harkály hibátlan állapotban, magassága: 5 cm / Handpainted Herendi chianware figure in flawless condition 499308
11145
169
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett sorszámozott Persil-mintás (petrezselyem), a 175. évfordulóra készült jubileumi jelzett Herendi váza aranyozott széllel hibátlan állapotban/ Handpainted numbered jubilee Herendi chinaware vase in flawless condition 14cm
Das Lot is nicht erreichbar
499238
11146
169
0
2400
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett Viktória-mintás jelzett herendi vázácska / Handpainted Herendi chinaware vase 6,5cm
Das Lot is nicht erreichbar
559593
11147
169
0
13000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi fehér Beethoven mellszobor, talpán benyomott formaszám és HEREND jelzés, hibátlan m: 20,5 cm. / Herendi porcelain bust of Beethoven
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse