Porzellan

Zahl der Lose: 160

Jelzett, sorszámozott Herendi porcelán Lenin büszt / Herendi porcelain bust of Lenin 17cm
11136.

Jelzett, sorszámozott Herendi porcelán Lenin büszt /
Herendi porcelain bust of Lenin 17cm

Rufpreis:
8 000 HUF

2db szőlőfürtökkel díszített jelzett Herendi porcelán mélytányér (repedt) / 2 pcs of Herend chinaware soup plate (craked)
11137.

2db szőlőfürtökkel díszített jelzett Herendi porcelán mélytányér (repedt) /
2 pcs of Herend chinaware soup plate (craked)

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

Herendi mokkás csésze + alj, csésze 7 cm átmérőjű 4,2 cm magas, tányér d:11, hibátlan
11138.

Rufpreis:
1 800 HUF

6db kézzel festett  Eton-mintás jelzett Herendi porcelán mély tányér, egyiken apró lepattanás, néhányon hajszálrepedés / Handpainted Herend chinaware plates, very small cracked d:25 cm
11139.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi fehér Mozart mellszobor, talpán benyomott formaszám és HEREND jelzés, hibátlan, m: 20,5 cm. / Herendi porcelain bust of Mozart
11140.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

11141.

Kézzel festett sorszámozott jelzett Tertia porcelán kaspó /
Handpainted numbered Tertia chinaware pot 15cm d: 17cm

Rufpreis:
6 000 HUF

Kézzel festett Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban / Handpainted Herend chinaware vase in flawless condition 12cm
11142.

Kézzel festett Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban /
Handpainted Herend chinaware vase in flawless condition 12cm

Rufpreis:
6 000 HUF

Kézzel festett Herendi jelzett porcelán őzike hibátlan állapotban, magassága: 7 cm / Handpainted Herendi chianware figure in flawless condition
11143.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett Herendi jelzett porcelán harkály  hibátlan állapotban, magassága: 5 cm / Handpainted Herendi chianware figure in flawless condition
11144.

Rufpreis:
3 000 HUF

11145.

Kézzel festett sorszámozott Persil-mintás (petrezselyem), a 175. évfordulóra készült jubileumi jelzett Herendi váza aranyozott széllel hibátlan állapotban/
Handpainted numbered jubilee Herendi chinaware vase in flawless condition 14cm

Rufpreis:
6 000 HUF

11146.

Kézzel festett Viktória-mintás jelzett herendi vázácska /
Handpainted Herendi chinaware vase 6,5cm

Rufpreis:
2 400 HUF

Herendi fehér Beethoven mellszobor, talpán benyomott formaszám és HEREND jelzés, hibátlan    m: 20,5 cm. / Herendi porcelain bust of Beethoven
11147.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF