Porzellan

Zahl der Lose: 160

Kézzel festett Royal Doux porcelán matróz figura / Handpainted Royal Doux chinaware sailor figure 16cm
11220.

Kézzel festett Royal Doux porcelán matróz figura /
Handpainted Royal Doux chinaware sailor figure 16cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Nefelejcs csokrokkal díszített jelzett német porcelán szószos tál / german chinaware sauce-bowl 20x12x8cm
11221.

Nefelejcs csokrokkal díszített jelzett német porcelán szószos tál /
german chinaware sauce-bowl 20x12x8cm

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1930 Kézzel festett, jelzett japán Diuschu porcelán vázácska, az alján sérült / Diuschu Japanese hand painted porcelain vase with fault on bottom 10cm
11222.

cca 1930 Kézzel festett, jelzett japán Diuschu porcelán vázácska, az alján sérült /
Diuschu Japanese hand painted porcelain vase with fault on bottom 10cm

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930 Kézzel festett, jelzett japán Diuschu porcelán vázácska / Diuschu Japanese hand painted porcelain vase 10cm
11223.

cca 1930 Kézzel festett, jelzett japán Diuschu porcelán vázácska /
Diuschu Japanese hand painted porcelain vase 10cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Cca 1960 Sitzendorf porcelán, női bohócot ábrázoló kis tálka, sz:11 cm.
11224.

Rufpreis:
4 000 HUF

11225.

Rufpreis:
1 400 HUF

Aranyozott és virágokkal díszített német Bavaria porcelán teás csésze hozzávaló tányérral hibátlan állapotban 7cm
11226.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szerelmespárt ábrázoló kézzel festett orosz procelánfigura népviseletben/  russian hand painted chinaware figur 16x15 cm
11227.

Szerelmespárt ábrázoló kézzel festett orosz procelánfigura népviseletben/
russian hand painted chinaware figur 16x15 cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Jagdmotive "Ridinger" jelzéssel ellátott vadászatot ábrázoló régi német porcelán tányér / Chinaware plate d: 29 cm
11228.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Impozáns kézzel festett, aranyozott német porcelán étkészlet némi hiánnyal / Exclusive set of vintage chinaware dish set
11229.

Rufpreis:
12 000 HUF

3db klf német Bavaria porcelán teás csésze hozzávaló tányérral (apró lepattogzások)
11230.

Rufpreis:
1 200 HUF

XIX. századi kézzel festett cseh fajansz leveses tál / 19th century Bohemian hand-painted faience soup bowl 8cm, d: 23cm
11231.

XIX. századi kézzel festett cseh fajansz leveses tál /
19th century Bohemian hand-painted faience soup bowl 8cm, d: 23cm

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF