Porzellan Zahl der Lose: 160
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
535783
11220
169
Kézzel festett Royal Doux porcelán matróz figura / Handpainted Royal Doux chinaware sailor figure 16cm
536005
11221
169
Nefelejcs csokrokkal díszített jelzett német porcelán szószos tál / german chinaware sauce-bowl 20x12x8cm
536368
11222
169
cca 1930 Kézzel festett, jelzett japán Diuschu porcelán vázácska, az alján sérült / Diuschu Japanese hand painted porcelain vase with fault on bottom 10cm
536366
11223
169
cca 1930 Kézzel festett, jelzett japán Diuschu porcelán vázácska / Diuschu Japanese hand painted porcelain vase 10cm
541115
11224
169
Cca 1960 Sitzendorf porcelán, női bohócot ábrázoló kis tálka, sz:11 cm.
518654
11225
169
518653
11226
169
Aranyozott és virágokkal díszített német Bavaria porcelán teás csésze hozzávaló tányérral hibátlan állapotban 7cm 493836
11227
169
Szerelmespárt ábrázoló kézzel festett orosz procelánfigura népviseletben/ russian hand painted chinaware figur 16x15 cm 400710
11228
169
Jagdmotive "Ridinger" jelzéssel ellátott vadászatot ábrázoló régi német porcelán tányér / Chinaware plate d: 29 cm 472700
11229
169
cca 1900 Impozáns kézzel festett, aranyozott német porcelán étkészlet némi hiánnyal / Exclusive set of vintage chinaware dish set
518679
11230
169
3db klf német Bavaria porcelán teás csésze hozzávaló tányérral (apró lepattogzások)
516327
11231
169
XIX. századi kézzel festett cseh fajansz leveses tál / 19th century Bohemian hand-painted faience soup bowl 8cm, d: 23cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF