Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 124

A Magyar Hírmondó sorozat 7 kötete
13041.

Rufpreis:
4 000 HUF

1932 Ravasz László: Alfa és Ómega I-II. kötet, Fraklin Társulat, Bp., kiadói vászon kötésben, jó állapotban
13042.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balázs Fecó: Új évszakok.Fábián L. Gyula interjúkötete, Morosi Print Kft. 2005. fotókkal illusztrált, dedikált példány
13043.

Rufpreis:
1 000 HUF

Shakespeare összes művei sorozat I-VI. kötet. Teljes. Szépművészeti kiadó 1955
13044.

Rufpreis:
4 000 HUF

Shakspere: János király. Arany János fordítása. Bp., 1898 Ráth Mór. Festett, Leszik-féle papírkötésben. Gerincen kis kopások, egyébként jó állapotú
13045.

Rufpreis:
1 000 HUF

Emile Zola: Nana, Európa Kiadó, Bp. 1961, A fordító, Vajthoó László dedikálásával
13046.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cheng Tcheng: Egy kínai anya. Paul Valéry előszavával. Ford. Pap László. Bp. 1941 Bibliotheca (Sylvester ny.) 158 p. Illusztrált kiadói selyemkötésben, raffiával összefűzve
13047.

Rufpreis:
800 HUF

13048.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cherbuliez Victor: Méré Paulina I-II. Regény levelekben. Kolozsvár, Stein János, 1876. Félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (A borító megviselt állapotban)
13049.

Rufpreis:
1 000 HUF

13050.

Rufpreis:
800 HUF

13051.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Victor Hugo: Nyomorultak. 1-4. hibátlan állapotban
13053.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF