Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
457165
13041
163
A Magyar Hírmondó sorozat 7 kötete
460367
13042
163
1932 Ravasz László: Alfa és Ómega I-II. kötet, Fraklin Társulat, Bp., kiadói vászon kötésben, jó állapotban
498711
13043
163
Balázs Fecó: Új évszakok.Fábián L. Gyula interjúkötete, Morosi Print Kft. 2005. fotókkal illusztrált, dedikált példány 498664
13044
163
Shakespeare összes művei sorozat I-VI. kötet. Teljes. Szépművészeti kiadó 1955
457091
13045
163
Shakspere: János király. Arany János fordítása. Bp., 1898 Ráth Mór. Festett, Leszik-féle papírkötésben. Gerincen kis kopások, egyébként jó állapotú
481560
13046
163
Emile Zola: Nana, Európa Kiadó, Bp. 1961, A fordító, Vajthoó László dedikálásával 466119
13047
163
Cheng Tcheng: Egy kínai anya. Paul Valéry előszavával. Ford. Pap László. Bp. 1941 Bibliotheca (Sylvester ny.) 158 p. Illusztrált kiadói selyemkötésben, raffiával összefűzve
401082
13048
163
508504
13049
163
Cherbuliez Victor: Méré Paulina I-II. Regény levelekben. Kolozsvár, Stein János, 1876. Félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (A borító megviselt állapotban)
477729
13050
163
489354
13051
163
485657
13053
163
Victor Hugo: Nyomorultak. 1-4. hibátlan állapotban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF