Zrínyi Miklósnak minden munkáji I.-II. Pesten, 1847. Trattner és Károlyi. 387p. Második, pesti kiadás! Korabeli, gerincén aranyozott, félvászon kötésben. (egybekötve)
Lándor Tivadar: Vörösmarty-album, a költő válogatott költeményei - Csongor és Tünde, A Pesti napló előfizetői számára készült kiadása, 20 színes melléklettel és számos szövegképpel, Franklin Társulat nyomdája, 1909, kiadói dombornyomott egészvászon kötésben, sérült gerinccel és szétvált kötéssel
Vörösmarty Album - A költö válogatott költeményei, Csongor és Tünde - A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. Aranyozott, dombornyomott kötésben. (Gerinc kissé sérült, kötés belül javításra szorul)
Vörösmarty Album - A költö életrajza és válogatott versei. A Budapest előfizetői számára készült kiadás. Aranyozott, dombornyomott Gottermayer kötésben. (Gerinc kissé sérült, kötés belül elvált)
~1903 Petőfi album - adatok, okmányok és képek Petőfi Sándor diadalútjáról; A Pesti napló előfizetőinek készült kiadás, kiadói dombornyomott vászon kötésben, kissé megviselt állapotban
Tompa Mihály összes költeményei. Teljes kiadás. I-VI. kötet. Hiány (2., 4.) Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly Pest, 1870. Ráth Mór 4 kötet szép állapotú Aranyozott egészvászon kötésben, az első kötetben a költő arcképével
Baránszky-Jób László: A magyar széppróza története szemelvényekben, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, Bp. é.n., kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
Jókai Mór művei 1-50. centenáriumi kiadás sorozat, 1926 Budapest Franklin - Társulat nyomdája, kiadói aranyozott dombornyomott egész vászon kötésben, nagyon szép minőségben