Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
517595
12993
163
508570
12994
163
436605
12995
163
531983
12996
163
Babits Mihály -- hátrahagyott versei. Sajtó alá rendezte: Illyés Gyula. Bp., é.n. Nyugat. Jó állapotban. Sorszámozott
531980
12997
163
Krúdy Gyula: Aranykézutcai szép napok. Novellák. Major Henrik fametszeteivel. Első kiadás. Békéscsaba. 1916. Tevan Adolf. (Gerincen kis javítás)
509214
12998
163
Molnár Ferenc: Báró Március, vál., szerk.: Vécsei Irén. Bp, 1967, Magyar Helikon. Sorszámozott kiadás (526.), műbőr kötésben, szép állapotban
457084
12999
163
Móra Ferenc: Daru utcától a Móra Ferenc utcáig - Önéletrajz 2 kötetben. 1. kiadás! Bp., 1934 Révai. Aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben
517806
13000
163
Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről I.-II. Nádihegedű. 3 kötet Bp., 1928. Lantos aranyozott félbőr kötésben
530872
13001
163
Móricz Zsigmond: Komor ló. (Elbeszélések.) Első kiadás. Bp., 1936. Athenaeum. Kis gerinchibával
520457
13002
163
Herczeg ferenc: Ocskay brigadéros. Bp., 1901 Singer és Wolfner. Kissé laza egészvászon kötés
500521
13003
163
Gelléri Andor Endre: A nagymosoda. Szépirodalmi 1958.
530016
13004
163
Herczeg Ferenc válogatott munkáinak emlékkiadása 11-13. kötet, Singer és Wolfner Kiadó, Bp. 1933, mindhárom kiadói dombornyomott aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF