Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 124

12993.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nyugat. 1927. Huszadik évfolyam (13-24. sz.) Főszerk.: Ignotus. Viseltes félvászon kötésben
12994.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12995.

Rufpreis:
1 000 HUF

Babits Mihály -- hátrahagyott versei. Sajtó alá rendezte: Illyés Gyula. Bp., é.n. Nyugat. Jó állapotban. Sorszámozott
12996.

Rufpreis:
3 000 HUF

Krúdy Gyula: Aranykézutcai szép napok. Novellák. Major Henrik fametszeteivel. Első kiadás. Békéscsaba. 1916. Tevan Adolf. (Gerincen kis javítás)
12997.

Rufpreis:
6 000 HUF

Molnár Ferenc: Báró Március, vál., szerk.: Vécsei Irén. Bp, 1967, Magyar Helikon. Sorszámozott kiadás (526.), műbőr kötésben, szép állapotban
12998.

Rufpreis:
2 000 HUF

Móra Ferenc: Daru utcától a Móra Ferenc utcáig - Önéletrajz 2 kötetben. 1. kiadás! Bp., 1934 Révai. Aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben
12999.

Rufpreis:
1 000 HUF

Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről I.-II. Nádihegedű. 3 kötet Bp., 1928. Lantos aranyozott félbőr kötésben
13000.

Rufpreis:
1 800 HUF

Móricz Zsigmond: Komor ló. (Elbeszélések.) Első kiadás. Bp., 1936. Athenaeum. Kis gerinchibával
13001.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herczeg ferenc: Ocskay brigadéros. Bp., 1901 Singer és Wolfner. Kissé laza egészvászon kötés
13002.

Rufpreis:
800 HUF

Gelléri Andor Endre: A nagymosoda. Szépirodalmi 1958.
13003.

Rufpreis:
800 HUF

Herczeg Ferenc válogatott munkáinak emlékkiadása 11-13. kötet, Singer és Wolfner Kiadó, Bp. 1933, mindhárom kiadói dombornyomott aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban
13004.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF