Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
515844
13017
163
Komáromi János: Elment a nyár Bp. Dick Manó, A szerző saját kézzel aláírt levelével! Aranyozott sorozati vászonkötésben. 489376
13018
163
517817
13019
163
Revicky Gyula összes költeményei. (Remekírók Képes Könyvtára) Bp., é.n., Lampel. Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban
533065
13020
163
Lampérth Géza: Régi magyar levelesláda. Mult idők szerelmes irásai és egyebek. Bp. 1923. Globus. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben. (hibás gerinc)
534480
13021
163
523766
13022
163
Temérdek: Költemények. Bp., 1888 Pallas. Aranyozott egészvászon kötésben aranyozott lapszélekkel
453931
13023
163
Gróf Zichy Géza: Újabb költeményei. a szerző arcképével, Bp., 1892 Athenaeum, kissé kopott, festett kiadói papírkötésben 533514
13024
163
Sztankó Béla: Dalos könyv a népiskolák számára. I.-III. kötet. Bp., 1903. Franklin. Mind jó állapotban
509172
13025
163
A Pesti Hírlap Nyelvőre, szerk. Kosztolányi Dezső (Négyessy László, Gombocz Zoltán, Horger Antal, etc. cikkeivel, és egy szótárral). Bp, é.n., Légrády Testvérek, p224. Papírkötésben, jó állapotban 518917
13026
163
Pintér Jenõ: Magyar nyelvvédõ könyv, Sárkány Nyomda, Bp. 1940, kiadói papírkötésben
517625
13027
163
Pintér Jenő: Magyar nyelvvédő könyv, Sárkány Nyomda, Bp. 1940, kiadói papírkötésben (sérült)
498260
13028
163
Komor András: Imádság tavaszi napsütésben. Versek. (Kelő Nap Sorozat 4.) Aláírt, számozott (437/500) példány. A könyvet díszítő linóleummetszet Walleshausen Zsigmond munkája. (Megviselt borítóval, fűzés szétvált) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF