Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 124

Komáromi János: Elment a nyár  Bp. Dick Manó, A szerző saját kézzel aláírt levelével! Aranyozott sorozati vászonkötésben.
13017.

Rufpreis:
2 000 HUF

13018.

Rufpreis:
1 000 HUF

Revicky Gyula összes költeményei. (Remekírók Képes Könyvtára) Bp., é.n., Lampel. Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban
13019.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lampérth Géza: Régi magyar levelesláda. Mult idők szerelmes irásai és egyebek. Bp. 1923. Globus. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben. (hibás gerinc)
13020.

Rufpreis:
1 000 HUF

13021.

Rufpreis:
4 000 HUF

Temérdek: Költemények. Bp., 1888 Pallas. Aranyozott egészvászon kötésben aranyozott lapszélekkel
13022.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gróf Zichy Géza: Újabb költeményei. a szerző arcképével, Bp., 1892 Athenaeum, kissé kopott, festett kiadói papírkötésben
13023.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sztankó Béla: Dalos könyv a népiskolák számára. I.-III. kötet. Bp., 1903. Franklin. Mind jó állapotban
13024.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Pesti Hírlap Nyelvőre, szerk. Kosztolányi Dezső (Négyessy László, Gombocz Zoltán, Horger Antal, etc. cikkeivel, és egy szótárral). Bp, é.n., Légrády Testvérek, p224. Papírkötésben, jó állapotban
13025.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pintér Jenõ: Magyar nyelvvédõ könyv, Sárkány Nyomda, Bp. 1940, kiadói papírkötésben
13026.

Pintér Jenõ: Magyar nyelvvédõ könyv,
Sárkány Nyomda, Bp. 1940, kiadói
papírkötésben

Rufpreis:
1 000 HUF

Pintér Jenő: Magyar nyelvvédő könyv, Sárkány Nyomda, Bp. 1940, kiadói papírkötésben (sérült)
13027.

Rufpreis:
800 HUF

Komor András: Imádság tavaszi napsütésben. Versek. (Kelő Nap Sorozat 4.) Aláírt, számozott (437/500) példány. A könyvet díszítő linóleummetszet Wal­les­hau­sen Zsigmond munkája. (Megviselt borítóval, fűzés szétvált)
13028.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF