Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 124

13005.

Rufpreis:
1 400 HUF

13006.

Rufpreis:
3 000 HUF

Illyés Gyula élete képekben, Gondolat Kiadó, Bp. 1982, rengeteg fekete-fehér képpel, rövid leírásokkal, idézetekkel, kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
13007.

Rufpreis:
1 200 HUF

13008.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szegváry Mihály: Keraban meg a többi vasfejű. Szent István Társulat (apró hiba a gerincen)
13009.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kossa István: Dunától a Donig, regény. Bp, Athenaeum, é. n.
13010.

Rufpreis:
800 HUF

Ruszkabányai Elemér: Minden második. Szeged, 1943, Délmagyarország. Egészvászon kötésben
13011.

Rufpreis:
800 HUF

Somogyvári Gyula: És mégis élünk I.-II. Singer és Wolfner 1937. Aranyozott egészvászon kötésben
13012.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ruszkabányai Elemér: Mégis élek. Dedikált! Szeged 1937. Délmagyarország. Kissé hibás kötés
13013.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kovács Mihály: A harang. Bp. 1919. Szent-István Társ. 242 p. Gazdag képanyaggal. Papírkötésben, pótolt gerinccel
13014.

Rufpreis:
1 000 HUF

13015.

Rufpreis:
800 HUF

Komáromi János: Régi ház az országutnál  Bp. Dick Manó, Dedikált! Aranyozott sorozati vászonkötésben.
13016.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF