https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 124
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
478342
13005
163
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
1933 Herczeg Ferenc válogatott munkái emlékkiadásának 8 kötete, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt kiadása, Bp., kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
419026
13006
163
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
1933 Herczegh Ferenc: Új idők Társadalmi, szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap fél évfolyama jó állapotú aranyozott kiadói egészvászon tékában
Das Lot is nicht erreichbar
530036
13007
163
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Illyés Gyula élete képekben, Gondolat Kiadó, Bp. 1982, rengeteg fekete-fehér képpel, rövid leírásokkal, idézetekkel, kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
Das Lot is nicht erreichbar
502639
13008
163
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Drozdy Győző: Aurora Borealis, Nova Irodalmi Intézet, Bp., 1937. Kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban. Dedikált!
Das Lot is nicht erreichbar
498263
13009
163
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szegváry Mihály: Keraban meg a többi vasfejű. Szent István Társulat (apró hiba a gerincen)
Das Lot is nicht erreichbar
505606
13010
163
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kossa István: Dunától a Donig, regény. Bp, Athenaeum, é. n.
Das Lot is nicht erreichbar
447864
13011
163
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ruszkabányai Elemér: Minden második. Szeged, 1943, Délmagyarország. Egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
517812
13012
163
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Somogyvári Gyula: És mégis élünk I.-II. Singer és Wolfner 1937. Aranyozott egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
477935
13013
163
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ruszkabányai Elemér: Mégis élek. Dedikált! Szeged 1937. Délmagyarország. Kissé hibás kötés 498253
13014
163
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kovács Mihály: A harang. Bp. 1919. Szent-István Társ. 242 p. Gazdag képanyaggal. Papírkötésben, pótolt gerinccel
Das Lot is nicht erreichbar
481544
13015
163
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sántha Károly: Őrangyal. Bp. 1904 Hornyánszky. aranyozott egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
515843
13016
163
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Komáromi János: Régi ház az országutnál Bp. Dick Manó, Dedikált! Aranyozott sorozati vászonkötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse