Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 124

13029.

A Budapesti Ujságirók Egyesülete almanachja. Szerkesztik Cziklay Lajos és Szatmári Mór.
Bp. 1906. Korvin Testvérek. 366 p. Kiadói festett, dombornyomású vászonkötésben, márványozott lapszélekkel.

Rufpreis:
6 000 HUF

Horváth Cyrill: A Régi magyar irodalom története. Bp., 1899 Athenaeum Sok illusztrációval 755p. félvászon kötésben
13030.

Rufpreis:
1 800 HUF

13031.

Rufpreis:
1 000 HUF

Komáromi János gyűjteményes kiadás 8 kötet. Genius Rt. aranyozott sorozatkötésben. Jó állaoptban
13032.

Rufpreis:
2 000 HUF

9 db jó háború előtti könyv
13033.

9 db jó háború előtti könyv

Rufpreis:
800 HUF

4 db könyv: A Da Vinci blöff, a Sátán kutyája, A női szív, A Mona Lisa sztori
13034.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes könyvtétel:Rubovoszky Péter: Történelem II. Popper Péter: A belső utak Bodó László: Bevezetés a mintavételes statisztikába, Pintér József: Bevezetés a statisztika módszereiben, Dr. Kaposi Zoltán: Gadaságtörténet,  Tóth Tibor: Ellentét vagy Kölcsönösség, Olofsson Placidosb: Példabeszéd
13035.

Rufpreis:
1 000 HUF

Révai külföldi mesterművei sorozat 17 kötete. Egészvászon sorozatkötésben
13036.

Rufpreis:
3 000 HUF

13037.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

13038.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Jókai Mór sorozat összesen 9 kötet kiadói, festett dombornyomott, aranyozott sorozatkötésben. Bp., 1904 Franklin (a legtöbb jó állapotban)
13039.

Rufpreis:
1 200 HUF

13040.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF