A Budapesti Ujságirók Egyesülete almanachja. Szerkesztik Cziklay Lajos és Szatmári Mór. Bp. 1906. Korvin Testvérek. 366 p. Kiadói festett, dombornyomású vászonkötésben, márványozott lapszélekkel.
Lukács György: A modern dráma fejlődésének története. I-II. köt. Bp. 1911. Franklin. Kiadói fűzött papírkötésben. Hiánytalan, de szétvált kötés és sérült borítók.
Vegyes könyvtétel:Rubovoszky Péter: Történelem II. Popper Péter: A belső utak Bodó László: Bevezetés a mintavételes statisztikába, Pintér József: Bevezetés a statisztika módszereiben, Dr. Kaposi Zoltán: Gadaságtörténet, Tóth Tibor: Ellentét vagy Kölcsönösség, Olofsson Placidosb: Példabeszéd
Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)