Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 124

13054.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

13055.

Rufpreis:
4 000 HUF

Van Wyck Mason: Budapesti Expressz. Bp., é.n. Athenaeum. félvászon kötésben
13056.

Rufpreis:
800 HUF

Lion Feuchtwanger: Jud Süss. Bp, 1946, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
13057.

Rufpreis:
800 HUF

Cesare Lombroso: Lángész és Őrültség. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói szecessziós egészvászon kötésben, jó állapotban
13058.

Rufpreis:
800 HUF

Bognár Cecil: Mi és mások - a mindennapi élet lélektana.  M. kir. Egyetemi nyomda. 350p. félvászon kötésben
13059.

Rufpreis:
800 HUF

3 db pszichológiai témájú könyv: Eric Berne: Emberi játszmák, Tóth Ibolya: A pszichológia alapjai, Bernáth László: A pszichológia alapjai
13060.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szitnyai Elek: Lélektan és logika középiskolások számára. Franklin- Társulat, Budapest,1902.+ Hui, die Hummel. Josef Müller Verlag, München,1939. Német nyelvű könyv gyerekeknek rajzokkal, rövid elbeszélésekkel, versekkel egészvászon kötésben,a borító elvált
13061.

Rufpreis:
1 000 HUF

1947 van Tromp I. Dr.: Sorsunk és a csillagok - Népszerű asztrológia, Cserépfalvi kiadás.  Bp., későbbi igényes félbőr kötésben, pár szövegközti ábrával
13062.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lassovszky-Réthly: Csillagászati és meteorológiai lexikon, Franklin Társulat kiadása, Bp., szövegközti ábrákkal, kiadói kemény vászon kötésben, jó állapotban
13063.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kelényi B. Ottó: A Magyar Csillagászat Története,magyar és német nyelven 1930. Budapest / The history of Hungarian astronomy, in German and Hungarian
13064.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ábrányi Kornél: Elméleti s gyakorlati összhangzattan. Bp., 1881 Franklin. 344p. aranyozott gerincű félvászon kötésben. Szép állapotban
13065.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF