Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 124

Fenyves ferenc: A differenciál és integrál számítás elemei. Bp. Kilián Frigyes utóda Noseda Tivadar 1908. félvászon kötés
13066.

Rufpreis:
800 HUF

Ferenczy János: Közönséges Geographia, mellyben a’ Földnek mathematikai, természeti és leginkább politikai állapotja a’ leg újabb változasok szerent elő adatik. Második egészen meg jobbított Kiadás. Pesten, 1823. Eggenberger Jósef. 292p. Borító nélkül, első lapon lyukkal egyébként jó állapotban
13067.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Spencer Herbert: Alapvető elvek.  Bp., 1909. Grill. Társadalomtudományi könyvtár. 672p. Egészvészon kötésben
13068.

Rufpreis:
1 200 HUF

Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre. Bp., é.n. Egyetemi Nyomda. 261 p. Aranyozott kiadói félvászon kötésben. (gerinc kicsit hibás)
13069.

Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre.
Bp., é.n. Egyetemi Nyomda. 261 p. Aranyozott kiadói félvászon kötésben. (gerinc kicsit hibás)

Rufpreis:
1 000 HUF

T. E Lawrence: A bölcsesség hét pillére I.-II. Bp., Révai
13070.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stephen-Mackenzie: Anyag és élet 32 táblával és 15 szövegképpel. M. kir. Természettudományos Társulat. Bp., 1939
13071.

Rufpreis:
800 HUF

13072.

Rufpreis:
800 HUF

Csizmadia- Képessy: Természettan. Felső kereskedelmi iskolák számára. Lampel 1912. Kissé viseltes
13073.

Rufpreis:
800 HUF

A kultúra világa I-X. Bp., 1966 A világmindenség; Az élővilág/Matematika, fizika, kémia/A zene, a tánc, a színház, a film/Magyar irodalom; A magyar nép története/A Föld országai; A világ népei/Az emberiség története/Az egészség lélektannevelés, sport és testkultúra/A technika fejlődése/A képzőművészetek története/Világirodalom, Jó állapotú egységes egészvászon kötésben
13074.

Rufpreis:
6 000 HUF

A műveltség könyvtára - Az élők világa: Növény és állatország. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben (réztábla hiányzik)
13075.

Rufpreis:
2 000 HUF

13076.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Balás-Winkler: Baromfibetegségek, Pátria Nyomda, Bp. 1913, kiadja az Országos Magyar Gazdasági Egyesület kiadóvállalata, kiadói félvászon kötésben, 72db képpel
13077.

Rufpreis:
4 500 HUF
12,20
14,06

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF